Karaimų g. humanizavimo kūrybinės dirbtuvės
Humanizavimas – naujovė Lietuvos miestuose. Pirmuosius pavyzdžius stebėjome rengiant Lietuvos miestų darnaus judumo planus, o pastaruoju metu koncepcija įgauna savarankiškumą. Trakų rajono savivaldybės administracija kartu su „Civitta“ ir „BAULAND“ įgyvendina Karaimų gatvės humanizavimo galimybių studiją Jos siekis yra atverti Trakų miesto centrinės dalies, sutampančios su Karaimų g., tautinį, istorinį ir kultūrinį paveldą Trakų miesto gyventojams ir svečiams, užtikrinant saugias ir patogias sąlygas pėstiesiems, dviratininkams, tuo pačiu „išlaisvinant“ miesto centrą nuo automobilių.

Nagrinėjama Karaimų gatvės atkarpa, kuri patenka į vieno iš kultūros paveldo objektų – Trakų senamiesčio – teritoriją ir tęsiasi nuo žiedo, per kurį eina 107 krašto kelias, iki Karaimų gatvės pabaigos, kur prasideda Vytauto g.

Siekiant priimti sprendimus dėl eismo reorganizavimo ir kitų darnaus judumo priemonių, projekto vykdytojai organizuoja kūrybines dirbtuves, kurių metu bus aptariamos Trakų miesto gyventojų įžvalgos apie dabartinę Karaimų g. būklę bei jos suplanavimą, bei bus pristatoma Karaimų g. humanizavimo koncepcija.

Renginys vyks virtualioje erdvėje balandžio 14 d., 17 val. Kviečiame dalyvauti, tiek Karaimų ir aplinkinių gatvių gyventojus, tiek verslo, veikiančio Karaimų gatvėje, atstovus.

Prieš renginį taip pat norėtume sužinoti, kaip Trakų miesto gyventojai vertina esamą Karaimų g. būklę. Tad labai kviečiame gyventojus sudalyvauti šioje trumpoje apklausoje ir pasidalinti su mumis savo nuomone. Ją užpildyti galite paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/238czyyjWTKbnsbk6
Vardas pavardė *
El. pašto adresas *
Jūs esate: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of G Suite. Report Abuse