Forea - léto plné cvičení
POMOC PŘI VYTVOŘENÍ ROZVRHU NA LETNÍ OBDOBÍ.

Nabízíme vám možnost se účastnit pravidelných lekcí pro dospělé i pro děti. Při zájmu 5 - 10 osob (děti/dospělí) se může na daný termín vytvořit tzv. uzavřená skupina. Jinak lekce budou zůstávat jako tzv. Open class a hlásit se bude potřeba na každou lekci zvlášť.

Cvičení nebude pouze uvnitř, ale za pěkného počasí můžeme vyrazit ven. O venkovním cvičení vás budeme informovat pomocí webových stránek a Facebooku.

Také chystáme zvýhodněnou a bezkonkurenční permanentku právě na celé léto. Již brzy v prodeji pouze omezený počet 20 Ks!!! V prodeji bude od 2. května. Chcete se dozvědět víc? Sledujte pečlivě naše webové stránky, protože to bude opravdu jedinečná nabídka.

Prosím o zaškrtnutí pouze lekcí, o které máte opravdu zájem, a případně doplnit v možnosti JINÉ (např. dopolední nebo ranní lekce), abychom co nejlépe moli vyhodnotit vaše možnosti. Pokusíme se na léto vytvořit rozvrh přesně pro vás "na míru". Tento rozvrh bude platný nejpozději od 4.6., a proto prosíme o vyplnění nejpozději do 13.5.

Ostatní lekce jako Power Yoga a Cardiobox zůstávají stejně. Párová akrobacie, Aerial Hoop a Pole Dance budou mít vypsané "letní rozvrhy"

Děkujeme, že jste s námi.

Sledujte nás na Facebooku i na Instagramu: Sportcentrum Forea, Forea Gym&Studio
Případné dotazy zodpovím na emailu: pavel.tomasek@forea.cz

Email address *
KURZ Start UP! - letní akce
Tato možnost je pro všechny, kteří začínají nebo chtějí cvičit správně. Na tomto kurzu (pravidelných lekcích) se dozvíte a naučíte ovládat jednotlivé svalové partie, držení těla při cvicích nejen s vlastní vahou, ale i s různým nářadím.
Kurz začne od června do srpna a bude ve dvou variantách 1x týdně nebo 2x týdně.
Minimální počet pro otevření kurzu je 5 osob.
Cena: kurz 1x týdně 700 Kč (10 lekcí)
kurz 2x týdně 1300 Kč (20 lekcí)
Tento kurz bude upřednostněn tzv. open class lekcím.
Časové možnosti vyplň níže.
KURZ Start UP!
Forea kids - Parkour
Workout
HIIT/Tabata
Mobility/Rehab
Move like Animals
OSTATNÍ
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Forea. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms