Умови участі в ярмарку фестивалю Бандерштат-2018.
Відкрито набір майстрів рукоділля та українських брендів для участі в ярмарку подарунків, сувенірів ручної роботи та дизайнерських речей на фестивалі «Бандерштат-2018».

Базова вартість триденної участі в ярмарку – 400 грн. Оплативши цей внесок майстер/бренд отримує можливість безперешкодно відвідувати всі локації фестивалю та розмістити свої товари в рамках ярмарку майстрів на території довжиною 1 м по фасаду торгової точки. Якщо місця зазначеного розміру не достатньо, майстер/бренд може оплатити додаткову торгову площу за ціною 100 грн за кожен додатковий погонний метр.

У вартість НЕ входить присутність помічника. Якщо майстру/представнику бренда на час проведення фестивалю потрібен помічник, доплата до базової вартості становитиме ще 100 грн. Помічник також отримає можливість безперешкодно відвідувати всі локації фестивалю.

Цьогоріч ярмарок буде розміщений поряд з головною сценою та фуд-кортами. Порядок розміщення торгових точок визначатимуть організатори на власний розсуд залежно від кількості учасників, товару та обладнання. Перед фестивалем кожен майстер/бренд отримає карту розміщення.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Роботи, що будуть представлятися на Ярмарку, обов'язково повинні бути виконані українськими майстрами та майстринями ручної роботи або бути продуктом дизайнерської діяльності. Продаж робіт з символікою фестивалю заборонений. Організатори лишають за собою право відмовити в участі якщо товар продавця не відповідатиме цим умовам.

Роботи, які ви представляєте, повинні розміщуватися на столах чи стендах.

Майстрам/брендам буде надана можливість орендувати обладнання. У випадку втрати або пошкодження орендованих меблів майстер/бренд зобов'язується компенсувати їх вартість у повному обсязі. Інформація стосовно оренди обладнання буде надана пізніше.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту olgadovmat@gmail.com
Або пишіть сюди - https://www.facebook.com/olia.dovmat

Попередня реєстрація є обов'язковою! Прийом заявок завершується 29.07.2018.

*
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service