Přírodní zahrada se probouzí - Rostliny v zahradě
Přihláška na přednášku Rostliny v zahradě z cyklu Přírodní zahrada se probouzí. Místo konání: Mendelianum, Biskupský dvůr, Muzejní 1, Brno. Datum konání: 26. března 2019. Přednáška je zdarma. Pořádá Český svaz ochránců přírody, regionální sdružení v Brně.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Odkud jste se o akci dozvěděl
Chci se stát členem Klubu přátel přírodních zahrad
Členství v klubu je nepovinné, bezplatné a je otevřeno všem držitelům i fandům přírodních zahrad. Členové klubu jsou zváni na setkání klubu a jsou informováni o vybraných akcích. Kontakty členů klubu nejsou poskytovány třetím osobám
Shrnutí
Odesláním se závazně přihlašuji na přednášku Rostliny v zahradě dne 26. března 2019. Cyklus přednášek Přírodní zahrada se probouzí je podpořen Nadací Veronica.

V souvislosti s Vaší účastí na akci Vás žádáme o vyplnění výše specifikovaných osobních údajů. Tyto osobní údaje od Vás pořadatel, ČSOP- Regionální sdružení v Brně, potřebuje pro následující účel: doklad o uskutečnění akce, zpracování závěrečné zprávy pro projekt. Současně Vás informujeme, že v průběhu akce bude poři­zována její fotodokumentace. Fotodokumentace bude pořizována zejména tak, aby zachycovala průběh akce jako celku, nikoliv konkrétní jedno­tlivce. Pokud máte vůči tomuto jakékoliv výhrady, prosím obraťte se na pořadatele akce. V souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, si Vás dovolujeme informovat, že Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat výhradně pro výše uvedené účely. Pořadatel zajistí likvidaci osobních údajů, jakmile pomine účel, pro který byly osobní údaje poskytnuty.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service