Реєстрація на подію Української гідроенергетичної платформи
Маємо честь запросити вас на презентацію-обговорення публікацій, розроблених в рамках роботи Українська Гідроенергетична Платформа (УГП) (створена у 2018 р. за сприяння WWF Україна):

1) Науково-методичні рекомендації щодо підготовки звіту з ОВД при будівництві малої ГЕС.

Документ рекомендований до друку Вченими Радами Інституту гідробіології НАН України (протокол №3 від 19.03.2019) та Інституту еволюційної екології НАН України (протокол №5 від 19.04.2019 р.)

2) Науково-методичні рекомендацій щодо підготовки звіту з ОВД при будівництві доріг.

Документ розроблений в рамках проекту «TRANSGREEN - Планування інтегрованої транспортної і зеленої інфраструктур в Дунайсько-Карпатському регіоні на благо людей і природи”. Проект TRANSGREEN (DTP1-187-3.1-TRANSGREEN) співфінансується фондами Європейського Союзу (ERDF, IPA) через Interreg – Дунайську Транснаціональну Програму.

Презентація документів відбудеться 13 червня 2019 року (четвер) о 16:00, за адресою: вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ, зал «FRESH ROOM».

Після презентації вищезазначені документи будуть офіційно передані в Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України.

Вхід вільний, але реєстрація обов'язкова.
Email address *
Ваше ім'я та прізвище: *
Контактний номер: *
Яку організацію, компанію, інституцію представляєте? *
Ваша посада *
Оберіть нижче формат участі у Форумі *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy