Реєстрація на подію Української гідроенергетичної платформи
Маємо честь запросити вас на презентацію-обговорення публікацій, розроблених в рамках роботи Українська Гідроенергетична Платформа (УГП) (створена у 2018 р. за сприяння WWF Україна):

1) Науково-методичні рекомендації щодо підготовки звіту з ОВД при будівництві малої ГЕС.

Документ рекомендований до друку Вченими Радами Інституту гідробіології НАН України (протокол №3 від 19.03.2019) та Інституту еволюційної екології НАН України (протокол №5 від 19.04.2019 р.)

2) Науково-методичні рекомендацій щодо підготовки звіту з ОВД при будівництві доріг.

Документ розроблений в рамках проекту «TRANSGREEN - Планування інтегрованої транспортної і зеленої інфраструктур в Дунайсько-Карпатському регіоні на благо людей і природи”. Проект TRANSGREEN (DTP1-187-3.1-TRANSGREEN) співфінансується фондами Європейського Союзу (ERDF, IPA) через Interreg – Дунайську Транснаціональну Програму.

Презентація документів відбудеться 13 червня 2019 року (четвер) о 16:00, за адресою: вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ,  зал «FRESH ROOM».

Після презентації вищезазначені документи будуть офіційно передані в Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України.

Вхід вільний, але реєстрація обов'язкова.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше ім'я та прізвище: *
Контактний номер: *
Яку організацію, компанію, інституцію представляєте? *
Ваша посада *
Оберіть нижче формат участі у Форумі *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy