Анкета для участі у воркшопі Альони Соломадіної «Проєктні вправи»
«Проєктні вправи» — воркшоп Альони Соломадіної, чия персональна виставка «Один алфавіт і проєктні композиції» стане результатом індивідуальної резиденції художниці. Своєю виставкою Альона продовжує проєкт «Місто форм», в якому вона вивчає місто і виявляє його потенціал до створення нових графічних систем і смислів.

У Дніпрі об’єктом дослідження художниця обрала Літній театр на воді у Парку Лазаря Глоби. Аналізуючи модерністську будівлю, Альона виокремила для себе ключовий елемент та адаптувала його до графічного знаку, який сформовано на основі спостережень будівлі та її відображення у воді. Отриманий еліпс стає підґрунтям для створення нових графічних знаків і структур.

Відзначаючи багатогранність, закладену у будівлі, Альона Соломадіна пропонує учасникам і учасницям воркшопу проаналізувати будівлю разом, дослідити її потенціал форми та створити власні графічні знаки. Воркшоп відкриває можливості налагодити зв’язок і перевстановити стосунки із будівлею, що руйнується і втрачає свою початкову форму, завдяки створенню на її базі нових. Новостворені форми починають існувати далі самостійно і дозволяють творити нові форми присутності графічних знаків і шрифтів у соціальному житті.

Індивідуальна резиденція дизайнерки - частина Програми резиденцій галереї Артсвіт, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Увага! Воркшоп відбудеться з 9 по 11 вересня в галереї Артсвіт. Дедлайн подачі заявки: 5 вересня.
Всього до участі буде обрано 5 учасників. Результати оголосимо 7 вересня.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Про дизайнерку
Альона Соломадіна — дизайнерка та дослідниця, яка активно співпрацює з різними українськими і міжнародними культурними інституціями. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. 2019 року разом з Уляною Биченковою та Нікою Кудіновою (У, Н, А колектив) виступила автором-упорядником дебютної книги «Знак. Українські товарні знаки 1960-80-х років». Соломадіна працює з різними художніми медіа, досліджує теми графічного спадку, формотворення, працює над оформленням книг.

ПІБ *
Контактний телефон *
Адреса електронної пошти *
Освіта *
Додайте посилання на Ваше портфоліо (за наявності).
Чому ви хочете взяти участь воркшопі? *
Я даю дозвіл на обробку моїх персональних даних.
Clear selection
Дякуємо, що заповнили анкету.
Ми обов'язково повідомимо результати відбору 7 вересня.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy