Jūs jautājat - mēs atbildam!
"Katru dienu pašvaldībā saņemam ļoti daudz iedzīvotāju, tajā skaitā arī mediju jautājumus. Jautājumi nereti pārklājas, un pastarpināti sniegtā informācija tiek pārprasta un interpretēta neprecīzi. Mūsdienās pieejamie saziņas līdzekļi sniedz lielisku iespēju nepastarpināti “sarunāties” ar iedzīvotājiem, veidojot atvērtu un cieņpilnu attieksmi, kā arī ļauj izvairīties no viltus ziņām, vai neprecīzas informācijas aprites publiskajā telpā. Video tiešraides būs lieliska iespēja iedzīvotājiem jautāt, vienlaicīgi saņemot atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem no pirmavota," saka Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans.

Pašvaldības iecere - tiešraides veidot katru otro ceturtdienu, pašvaldības tīmekļa vietnē www.tukums.lv sadaļā “tiešraides”, kā arī oficiālajā pašvaldības Facebook kontā, plānotais ilgums 40 minūtes. Pirmajās tiešraidēs piedalīsies Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans. Taču nākotnē, iespējams, arī Domes priekšsēdētāja vietnieki, izpilddirektors vai citi Domes administrācijas pārstāvji.

Tiešraidē Domes administrācija sniedz atbildes uz iepriekš iesūtītiem jautājumiem par pašvaldības darbu un saimniecisko darbību – būvniecību, kultūru, izglītību un citiem. Ja laika limits atļauj, priekšsēdētājs atbildēs arī uz jautājumiem, kas tiek iesūtīti tiešraides laikā.

Uz anonīmiem jautājumiem, cieņu un godu aizskarošiem komentāriem pašvaldība neatbildēs un tie tiks dzēsti.
Video tiešraides ieraksti tiks arhivēti un arī pēc tiešraides būs brīvi pieejami visiem interesentiem.

Pašvaldība ir atvērta jautājumiem un iedzīvotāju priekšlikumiem, lai pilnveidotu šo saziņas veidu.

Video tiešraide notiks ceturtdien, 8. augustā, plkst. 16.00

Uz tikšanos tiešraidē!
Vārds, Uzvārds *
Your answer
Tālrunis *
Your answer
e-pasts *
Your answer
Mans jautājums ir: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy