SAVANORYSTĖS VASARA'20 | Savanorystės vietų registracija
VšĮ "Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras" kartu su Vilniaus jaunimo informacijos centru organizuoja projektą, skirtą supažindinti su savanoryste ir savanoriškos veiklos galimybėmis.

Vasaros sezoną atidarome su „Savanorystės vasara'20“ – tai tęstinė iniciatyva, startavusi praėjusią vasarą ir sulaukusi daugiau nei 100 dalyvių. Iniciatyva yra skirta išbandyti savanorystę organizacijose, įstaigose, įvairiuose renginiuose, susipažinti su visuomeniniu gyvenimu, organizacijos/ įstaigos veikla. Šiuo projektu siekiama įtraukti į ilgalaikę savanorystę ir suprasti jos reikšmę, o taip pat skatinti užimtumą vasaros metu bei mokymąsi neformaliai. Ypatingai į projektą norime įtraukti dar nesavanoriavusius ar mažai susidūrusius su savanoryste.

Šiuo etapu norime sudaryti organizacijų, įstaigų sąrašą, kurios galėtų ir norėtų priimti savanorį/ius nuo 1 iki 2 savaičių laikotarpiui, liepos – rugpjūčio mėn.

Jei sutiktumėte priimti savanorį/ius, jums reikėtų pristatyti savanoriškos veiklos galimybę/es savo organizacijoje, įstaigoje ir sudaryti sąlygas savanoriui išbandyti savanorystę (tai gali būti pagalba ruošiantis ar įgyvendinant renginį, projektą, akciją, pagalba kasdieninėse veiklose ar bet kokia kita savanoriška veikla atliekama gyvai arba nuotoliniu būdu). Siekiant užtikrinti didesnę dalyvių atsakomybę pagal poreikį galite įgyvendinti savanorio/ių atranką ir/ar mokymus.

DĖMESIO! Anketos priimamos iki birželio 21d. (imtinai).


Jei kiltų daugiau klausimų, kreipkitės šiais kontaktais:
el. paštas: info@savanoriucentras.lt arba tel.nr.: 8 640 10996


*Jūsų užpildyta informacija bus suvesta į vieną bendrą savanorystės vietų sąrašą, iš kurių dalyvaujantys galės rinktis. Todėl siūlome gerai apgalvoti, kas dalyvius pritrauktų rinktis savanorystę pas jus.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Daugiau apie projektą:

Programa sudaro galimybę jaunuoliams susipažinti su savanorystės galimybėmis, suprasti kas yra savanorystė, sudaryti sąlygas ieškoti labiausiai patinkančios savanoriškos veiklos srities, sukurti neformalią platformą, kur jauni žmonės, ypač dar niekada nėra savanoriavę, mažiau savimi pasitikntys jaustųsi palydimi, galėtų dalintis savo patirtimi su kitais ir kartu galėtų spręsti iššūkius.
Projektu siekiama, kad jaunuoliai galėtų išbandyti savanorystę organizacijose, įstaigose, iš vidaus pamatyti jų veiklą, tokiu būdu turėtų puikią galimybę susipažinti su miesto visuomeniniu gyvenimu. Kitas tikslas – skatinti būti aktyviems, atsakingiems, išbandyti ką nors naujo, griauti bet kokius mitus apie savanorišką veiklą bei parodyti jos įvairumą.
Nors pagal programą galima savanoriauti daugiausiai iki 2 savaičių, visgi siekiama, kad pasavanoriavus trumpą laiką užsimegztų ilgalaikiai ryšiai ir savanorystė būtų pratęsiama arba atsirastų noras savanoriauti ilgesnį laikotarpį.
Organizacijos/įstaigos/iniciatyvos pavadinimas ir adresas *
Kontaktinis asmuo *
Tel. numeris *
El. pašto adresas *
Savanoriškos veiklos galimybė (-s). Trumpas aprašas, skirtas susipažinti savanoriui. (Pvz.: Projekto koordinatoriaus pagalbininkas – tavo užduotis bus padėti projekto koordinatoriui atliekant kasdienes užduotis. Turėsi galimybę iš arčiau susipažinti su projektine veikla.) *
Kokiam laikotarpiui reikalingas savanoris? (Trukmė nuo 1 iki 2 sav.) *
Nurodykite apytikslias datas, kada galite priimti savanorį (Programos trukmė liepa – rugpjūtis). *
Kiek savanorių galite priimti? *
Ar savanorystė vyktų tiesiogiai ar nuotoliniu būdu? *
Kokie reikalavimai savanoriams (pavyzdžiui: amžius, užsienio kalbos mokėjimas, atsakingumas ir pan.)? *
Ar reikalingas papildomas pasirengimas/sąlygos norintiems savanoriauti? *
Pastabos/papildoma informacija
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy