LYS'yi nasıl buldun?
Merhaba. Bu ankette LYS sınavında yaşadığın maceralardan konuşacağız. Bir yandan içini dökmüş olacaksın hem de anket sonunda iletişim bilgilerini girmen halinde yorumun Sınavı-Yerim'de (www.sinaviyerim.com) yayınlanacak :)
Sınavdan önce sıralaman ve hedefin neydi? *
İlk 10b
10-20b
20-50b
50-100b
100-500b
500b+
YGS sıralaman nasıldı?
Hedefin neydi?
Sınavın öncesinde herhangi bir sorun yaşadın mı? *
Sınavdan önceki günlerde yada sınav sabahı herhangi bir sorunla karşılaştın mı? Örneğin uykusuzluk ya da 9.45'te sınava yetişme kaygısı yaşamak gibi.
Your answer
LYS sınavın nasıl geçti? *
Aklına gelen her şeyi gönlünce yazabilirsin. Kızmak bağırmak da gülüp eğlenmek de serbest :)
Your answer
Peki, sınav sonuçların hakkında neler düşünüyorsun? *
LYS sonuçları açıklanınca hayalindeki üniversiteye girmen daha bir garanti olacak mı yoksa biraz uzaklaşmış olduğunu mu hissediyorsun? Belki aklında başka düşünceler de vardır. Hepsini yaz.
Your answer
Harika gidiyorsun! İki soru kaldı.
"Elimde olsaydı ... yapardım" diyeceğin bir şey var mı?
Biliyorum zamanı geri getiremeyiz ama bu soru, içindekileri dökmene yardımcı olabilir.
Your answer
Bundan sonrası için, sana yardımı olacak ne yapabilirim? *
Şimdi, üniversiteyi kazanıp gidebilirsin(gönlümüz bundan yana :) ya da daha iyisi için risk almaya değer deyip bir sene daha hazırlanmak isteyebilirsin. İki şekilde de desteğe ihtiyaç duyacağın konular olacak. Bu konular neler?
Your answer
Tüm yazdıklarını satır satır okuyacağım, çok teşekkür ederim :)
Diğer anketler, sınav ve üniversiteye başlangıç yazıları için Sınavı-Yerim'i (www.sinaviyerim.com) takip edebilirsin. Ayrıca aşağıdaki soruyu doldurursan yeni yazılardan da haberdar olabilirsin.
Yeni gelişmelerden haberdar olmak ister misin?
Tercih dönemi ve üniversite yazılarından ve diğer öğrencilerin LYS yorumlarından haberdar olmak istersen aşağıya ADINI, SOYADINI ve E-POSTA'nı yazarak mail listesine kaydolabilirsin. Yorumun yayınlanmasını istiyorsan sonraki soruyu da yanıtlamalısın.
Your answer
Yorumun Sınavı-Yerim'de yayınlansın ister misin?
Yorumunu Adın ve Soyadın ile yayınlayacağım böylece sesini dünyaya duyurmuş olacaksın. Sadece adının görünmesi için ikinci şıkkı seçebilirsin, ama yorumu yazanın sen olduğu pek belli olmaz, yine de karar senin :)
Hepsi bu kadar! Teşekkürler :)
LYS yorumlarına birkaç gün içinde sinaviyerim.com'da Ücretsiz Yazılar kısmına tıklayarak ulaşabilirsin. Görüşmek üzere :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service