Deniz Kaplumbağalarını Koruma Projesi - Başvuru Formu
Deniz Kaplumbağalarını Koruma Projesi yaklaşık 30 yıldır sürdürülmekte. Her yıl bir öncekine nazaran daha fazla yuva koruma altına alınıyor. Akdeniz'deki yeşil kaplumbağa popülasyonu hali-hazırda çalışmalardan iyi etkilendi. Önümüzdeki yıllarda çalışmaların daha da etkili olacağını ümit ediyoruz.

Birlikte onları koruyabiliriz. Siz de ekibimize katılmak için başvuru formunu doldurun!

Geçen yıl başvuran 300'den fazla kişinin 100'den fazlasıyla birlikte çalışabilmiştik. Bu sene de mümkün olan en fazla gönüllüyle işbirliği yapmayı umuyoruz!

Unutmayın: Projemizde gönüllü olmak için başvuru yapan kişilerin iyi derece İngilizce bilmesi seçim sürecinde öncelikli olacaktır. Proje kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların doğru uygulanabilmesi için verilen eğitim zaman aldığından uzun süre bizimle kalabilecek gönüllüler projeye daha fazla katkı sağlayabilir! Bu nedenle projede uzun zaman kalabilecek kişilere öncelik verilir.

NOT: Projeye katılım gösterecek KKTC vatandaşları minimum 16, uluslararası gönüllüler minimum 18 yaşında olmak zorundadır. 18 yaş altı tüm gönüllüler projeye katılmadan önce ebeveynlerinden yazılı ve imzalı bir izin belgesi teslim etmek zorundadır.

Başvuru süreci 12 Mayıs Çarşamba günü sona erecektir!
Ad *
Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Cep telefonu numaranız
Doğum tarihiniz nedir? *
MM
/
DD
/
YYYY
Egitim durumunuz nedir? *
Şu anda ne işle megulsünüz? *
İngilizce seviyeniz nedir? *
Required
Ehliyetiniz var mı? *
Off-road sürüş deneyiminiz var mı?
Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?
Projede minimum görev alma süresi 2 hafta, maksimum görev alma süresi 10 haftadır. Gönüllülerimizin çoğu 6 ile 8 hafta arası bizimle kalır. Siz 24 Nisan 2021 - 05 Ekim 2021 arasında hangi tarihlerde ekibimizin parçası olmak istiyorsunuz?
Bu projeye katılmayı niçin istiyorsunuz?
Daha önce herhangi bir kurumda gönüllü olarak çalıştınız mı? Eğer çalıştıysanız lütfen yaptığınız işi kısaca anlatır mısınız? *
Sizin neden ekibimize almalıyız?
Rerefans 1: Lütfen sizi tanıyan ve sizin için referans sunabilecek, eğer mümkünse işvereniniz ya da öğretmeniniz olan bir kişinin iletişim bilgilerini yazınız. (İsim-Soyisim, Kurum, İletişim bilgileri). *
Referans 2: Lütfen sizi tanıyan ve sizin için referans sunabilecek, eğer mümkünse işvereniniz ya da öğretmeniniz olan ikinci kişinin iletişim bilgilerini yazınız. (İsim-Soyisim, Kurum, İletişim bilgileri)
Websitemizin 'Gönüllülük' sayfasını lütfen okuyunuz. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy