Зупинимо будівництво нових блоків на ХАЕС разом!
Дякуємо, що ви небайдужі до енергетичного майбутнього України! Заповніть цю коротку форму – ваша участь є надзвичайно важливою і ось чому:

Уряд України планує відновити добудову двох атомних блоків (№ 3 та 4) на Хмельницькій АЕС. Ціль нашої кампанії – не допустити це.

Це небезпечно – споруджувати планують на основі проекту 1980-их років та на будівельних конструкціях, яким більше 30 років. Можливість використання цих конструкцій не підтверджена. Це дорого – на добудову планують витратити 2,86 млрд доларів США. Вартість спорудження АЕС у світі постійно зростає через технологічні складності та посилення вимог до безпеки. Кошторис проекту для нових атомних блоків ХАЕС – також буде зростати. Це поглиблює залежність від Росії. Замовлення на спорудження блоків планують надати чеській компанії «SKODA JS a.s.», власником якої є російський холдинг ОМЗ.

Екодія працює із чиновниками та депутатами, щоб переконати їх скасувати плани по спорудженню атомних блоків. Нам слід готувати безпечну альтернативу старим АЕС – розвивати відновлювану енергетику та підвищувати енергоефективність у всіх сферах. Деталі тут: ecoaction.org.ua/diyalnist/x34

Ваше Ім'я та Прізвище *
Your answer
Ваш e-mail *
Your answer
Ваш контактний телефон *
Your answer
Посилання на ваш Facebook *
Your answer
Місто, де ви проживаєте на даний момент *
Your answer
Як ви бажаєте долучитись до кампанії по зупинці будівництва ХАЕС №3 і №4? *
Required
Якщо у вас є питання або коментар, залиште його тут:
Your answer
Даю згоду на обробку персональних даних згідно з чинним законодавством України *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service