Pieteikšanās semināram Valmierā
Šī gada 21. aprīlī plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centra telpās (Valmiera, Rīgas iela 10) notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi un kvalitatīva ēku renovācija”.

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Pasākumos piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem. Tāpat seminārā informēs par risinājumiem fasāžu renovācijai, kā arī par siltumapgādes sistēmas renovāciju un reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošiem dokumentiem.

Pasākuma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/notikumu_kalendars/9017-seminars-daudzdzivoklu-maju-energoefektivitates-paaugstinasana-pamatnosacijumi-un-kvalitativa-ekas-renovacija
Uzvārds *
Your answer
Vārds *
Your answer
Jūsu pārstāvētais uzņēmums, institūcija, dzīvokļu īpašnieku biedrība *
Lūdzu ierakstiet uzņēmuma, institūcijas nosaukumu
Your answer
Kontaktinformācija *
e-pasta adrese
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service