Йога на даху у Гончаренко центрі
Дбати про своє фізичне та психологічне здоров'я можна по-різному. Але робити це потрібно завжди, переконані у Гончаренко центрі Кропивницького. Тож, дякуючи щирій згоді кращих тренерів та тренерок з йоги, пілатесу та стретчингу нашого міста, центр відновлює для відвідувачів фізичні вправи на свіжому повітрі.

Чергову зустріч - у четвер, 27 липня, - проводить відомий інструктор з йоги та цігун, психолог Ожигов Олександр. Початок о 19:00, ввечері - на даху у Гончаренко центрі.

Щоб потрапити на зустріч, будь ласка, заповніть коротку анкету: https://7xro.short.gy/1Kb69H - візьміть з собою каремат, на якому можна займатися, і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у четвер, 27 липня о 19:00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку.

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому, будь ласка, приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. Спеціального взуття для занять непотрібно. Візьміть з собою каремат або килимок, якщо маєте.

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі:
https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи
Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Вказуйте будь ласка номер, на якому у вас ВАЙБЕР!
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цей захід запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка!
Чи є у вас каремат (коврик для занять)? *
У центрі є кілька карематів, які ми можемо надати, але їх небагато, тож може не вистачити всім
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір. *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy