Reģistrēšanās seminārām
Zivju audzētavu bioloģiskā sertifikācija
26.03.2021

Norises vieta: ZOOM platforma

Pēc reģistrēšanās, ne vēlāk kā dienu iepriekš pirms semināra visiem reģistrētajiem lietotājiem tiks nosūtīta pieslēgšanās zoom saite.

10:00 - 10:05 - Dalībnieku uzruna, Raivis Apsītis, Zivsaimniecības eksperts

10:05 - 11:35 - Akvakultūru sertifikācija bioloģiskajā lauksaimniecībā, Modrīte Zieda-Ziediņa, Bioloģiskā lauksaimniecība "Vides Kvalitāte" inspektore

11:35 - 13:05 - Akvakultūru primārā ražošana un pārstrāde, Modrīte Zieda-Ziediņa, Bioloģiskā lauksaimniecība "Vides Kvalitāte" inspektore

13:05 - 13:20 - Jautājumi un diskusijas, Modrīte Zieda-Ziediņa, Bioloģiskā lauksaimniecība "Vides Kvalitāte" inspektore
Vārds Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Novads/pagasts *
E-pasts *
Tālruņa nr. *
Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2021/8, 19.1.2021. Aktivitāte „Informatīvu un izglītojošu semināru organizēšana zivsaimniecībā”
ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS
Iesniedzot anketu apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa. Piekrītu savu personas datu un informācijas apstrādei, t.sk. saglabāšanai, LLKC datu bāzē atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)) prasībām. Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotogrāfēšana, filmēšana, audio un video ierakstu veikšana.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy