Datu pārvaldības plāni: kā tos veidot, ievērojot atvērtās zinātnes un FAIR* principus?
Tiešsaistes seminārs* “Datu pārvaldības plāni: kā tos veidot, ievērojot atvērtās zinātnes un FAIR* principus?” (Data Management Plans: Open and FAIR) notiks 26. oktobrī plkst. 12.00-13.00.

Tiešsaistes semināru vadīs Glāzgovas universitātes (University of Glasgow) un Digitālā pārvaldības centra (The Digital Curation Centre) pētniece Sāra Džonsa (Sarah Jones). Sāra Džonsa stāstīs par datu pārvaldības plāniem un pētniecības datu pārvaldību izmantojot atvērtības un FAIR principus. FAIR principu pielietošana nodrošina efektīvāku pētījumu datu izmantošanu un pieejamību ilgtermiņā.

Vieta: tiešsaistē (Interesenti to varēs skatīties arī LU Humanitāro un sociālo zinātņu centrā, 108. telpā, Rīgā, Kalpaka bulvārī 4, 1. stāvā)
Semināra darba valoda: angļu.

Uz tikšanos tiešsaistes seminārā!


*Tiešsaistes seminārs jeb vebinārs ir mācību un diskusiju forma interneta vidē. Lai tajā piedalītos, Jums nepieciešama unikālā saite, kas Jums tiks nosūtīta uz e-pastu, pēc reģistrācijas vebināram. Lai dzirdētu seminārā runāto, nepieciešami datora skaļruņi vai austiņas. Seminārā iespējams iesaistīties, izmantojot datoram pieslēgtu mikrofonu vai rakstot tekstu diskusiju laukā.

Semināru skatīšos: *
Vārds: *
Your answer
Uzvārds: *
Your answer
E-pasta adrese: *
Your answer
Jūs esat: *
Required
Organizācija, struktūrvienība: *
Your answer
Kur Jūs uzzinājāt par šo pasākumu?
Your answer
Vai vēlaties saņemt papildus informāciju par atvērto zinātni e-pastā? *
Jautājumi/komentāri
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of University of Latvia. Report Abuse - Terms of Service