Реєстрація на одноденний тренінг з Ненасильницької Комунікації з Евою Рамбалою (13 жовтня 2018 року)
Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на одноденний теоретичний тренінг з Ненасильницької Комунікації (ННК)* з Евою Рамбалою**, який відбудеться 13 жовтня 2018 року з 10:00 до 18:00.

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу з Ненасильницької Комунікації становить 1500 грн. Щоб зарезервувати за собою місце на тренінгу, необхідно здійснити попередню оплату в повному обсязі. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Дата: 13 жовтня 2018 року, субота
Час: 10:00-18:00 (обідня перерва з 13:30 до 14:30)
Місце: Київ, вул. Івана Мазепи, 1 (приміщення ГС "Освіторія", праворуч від виходу зі ст.м. "Арсенальна")

З детальною програмою тренінгу Ви можете ознайомитись за посиланням: http://nvc.empatia.pro/uk

Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 359 72 66 (Ольга) або електронною поштою info@empatia.pro

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!


* Ненасильницька Комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру з Ненасильницької Комунікації (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, засновником методу та автором славнозвісної книги "Мова життя. Ненасильницька Комунікація". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service