Registracijos forma vaistinių preparatų reklamai VšĮ VUL SK
***
DĖMĖSIO!

DĖL VUL SK ŠIUO METU TAIKOMŲ EKSTREMALIOS SITUACIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ, VAISTINIŲ PREPARATŲ IR MEDICINOS PAGALBOS PRIEMONIŲ REKLAMINIAI RENGINIAI VUL SK NEVYKSTA IR NĖRA REGISTRUOJAMI.

***

Reklamos davėjas, norėdamas organizuoti vaistinių preparatų reklaminį renginį, ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų iki siūlomos reklaminio renginio organizavimo datos turi užpildyti šią elektroninę registracijos formą, pateikdamas visą žemiau formoje nurodytą informaciją.

Reklaminis renginys gali būti skirtas informacijai apie vieną ar kelis reklamuojamus vaistinius preparatus. Jame gali dalyvauti daugiau negu vieno vaistinio preparato reklamuotojai.

Reklaminio renginio metu pateikta informacija privalo būti tiksli, sąžininga, objektyvi ir išbaigta, kad reklamos gavėjas galėtų susidaryti savo nuomonę apie reklamuojamo vaisto gydomąsias savybes. Ji turi būti pagrįsta mokslinių tyrimų išvadomis bei vertinimais ir aiškiai tuos įrodymus perteikti. Pageidautina, kad informacija būtų rengiama remiantis paskutiniųjų 5 metų mokslinių publikacijų išvadomis.

Prašome apie atšauktą numatytą vaistinių preparatų reklaminį renginį informuoti žemiau nurodytu el. paštu ne vėliau nei likus 3 darbo dienoms iki numatytos renginio datos.

Dėl informacijos patikslinimo ar iškilusių klausimų prašome kreiptis į VUL SK Biomedicininių tyrimų vykdymo skyriaus darbuotojus nurodytais el. paštais:

Monika Grigentytė
monika.grigentyte@santa.lt

Laimis Dambrauskas
laimis.dambrauskas@santa.lt

Kai užpildysite šią registracijos formą, žemiau nurodytu el. paštu susisieksime su Jumis ir atsiųsime kitą reikalingą informaciją dėl reklaminio renginio.
Email address *
Reklamos davėjo pavadinimas *
Your answer
Reklamos davėjo kontaktiniai duomenys (el. paštas; tel. numeris) *
Your answer
Reklaminio renginio pavadinimas *
Your answer
Reklaminio renginio tema *
Your answer
Numatomos pateikti informacijos apie reklamuojamą vaistinį preparatą ar vaistinius preparatus reklaminiame renginyje išsamesnė informacija *
Your answer
Vaistinio(ų) preparato(ų) reklaminio renginio pristatymo literatūros sąrašas *
Your answer
Reklaminis renginys skirtas: *
Kokios profesinės kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistams skirtas reklaminis renginys (galima nurodyti kelias). *
Your answer
Reklaminis renginys privalo būti suderintas su skyriaus vedėju ar kitu atsakingu asmeniu. Prašome nurodyti asmens, su kuriuo suderinote reklaminio renginio detales, vardą ir pavardę. *
Your answer
Numatomo reklaminio renginio planuojama data, vieta, laikas ir trukmė:
Ši informacija turi būti suderinta su skyriaus vedėju.
Data *
MM
/
DD
/
YYYY
Vieta (patalpos pavadinimas/numeris) *
Your answer
Laikas *
Time
:
Trukmė *
Your answer
Atvyksiančio(ų) reklamuoti asmens(ų) kontaktiniai duomenys (vardas, pavardė, pareigos, el. paštas, tel nr.)
Asmenų informaciją galima tikslinti ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki reklaminio renginio datos pranešant atsakingam asmeniui atvyksiančio vaistų reklamuotojo vardą, pavardę, pareigas. Jeigu informacija pasikeičia, atsakingas asmuo turi būti nedelsiant apie tai informuojamas raštu ar elektroniniu būdu.
Asmens kontaktai: *
Your answer
Asmens kontaktai (jei atvyksta daugiau nei 1):
Your answer
Asmens kontaktai (jei atvyksta daugiau nei 2):
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy