Registracijos forma vaistinių preparatų reklamai VšĮ VUL SK
                                                                       
Reklamos davėjas, norėdamas organizuoti vaistinių preparatų reklaminį renginį, ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų iki siūlomos reklaminio renginio organizavimo datos turi užpildyti šią elektroninę registracijos formą, pateikdamas visą žemiau formoje nurodytą informaciją.

Reklaminis renginys gali būti skirtas informacijai apie vieną ar kelis reklamuojamus vaistinius preparatus. Jame gali dalyvauti daugiau negu vieno vaistinio preparato reklamuotojai.

Reklaminio renginio metu pateikta informacija privalo būti tiksli, sąžininga, objektyvi ir išbaigta, kad reklamos gavėjas galėtų susidaryti savo nuomonę apie reklamuojamo vaisto gydomąsias savybes. Ji turi būti pagrįsta mokslinių tyrimų išvadomis bei vertinimais ir aiškiai tuos įrodymus perteikti. Pageidautina, kad informacija būtų rengiama remiantis paskutiniųjų 5 metų mokslinių publikacijų išvadomis.

Prašome apie atšauktą numatytą vaistinių preparatų reklaminį renginį informuoti žemiau nurodytu el. paštu ne vėliau nei likus 3 darbo dienoms iki numatytos renginio datos.

Dėl informacijos patikslinimo ar iškilusių klausimų prašome kreiptis į VUL SK Biomedicininių tyrimų vykdymo skyriaus darbuotojus nurodytais el. paštais:

Laimis Dambrauskas
laimis.dambrauskas@santa.lt

Kai užpildysite šią registracijos formą, žemiau nurodytu el. paštu susisieksime su Jumis ir atsiųsime kitą reikalingą informaciją dėl reklaminio renginio.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Reklamos davėjo pavadinimas *
Reklamos davėjo kontaktiniai duomenys (el. paštas; tel. numeris) *
Reklaminio renginio pavadinimas *
Reklaminio renginio tema *
Numatomos pateikti informacijos apie reklamuojamą vaistinį preparatą ar vaistinius preparatus reklaminiame renginyje išsamesnė informacija *
Vaistinio(ų) preparato(ų) reklaminio renginio pristatymo literatūros sąrašas *
Reklaminis renginys skirtas: *
Kokios profesinės kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistams skirtas reklaminis renginys (galima nurodyti kelias). *
Reklaminis renginys privalo būti suderintas su skyriaus vedėju ar kitu atsakingu asmeniu. Prašome nurodyti asmens, su kuriuo suderinote reklaminio renginio detales, vardą ir pavardę. *
Numatomo reklaminio renginio planuojama data, vieta, laikas ir trukmė:
Ši informacija turi būti suderinta su skyriaus vedėju.
Data *
MM
/
DD
/
YYYY
Vieta (patalpos pavadinimas/numeris) *
Laikas *
Time
:
Trukmė *
Atvyksiančio(ų) reklamuoti asmens(ų) kontaktiniai duomenys (vardas, pavardė, pareigos, el. paštas, tel nr.)
Asmenų informaciją galima tikslinti ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki reklaminio renginio datos pranešant atsakingam asmeniui atvyksiančio vaistų reklamuotojo vardą, pavardę, pareigas. Jeigu informacija pasikeičia, atsakingas asmuo turi būti nedelsiant apie tai informuojamas raštu ar elektroniniu būdu.
Asmens kontaktai: *
Asmens kontaktai (jei atvyksta daugiau nei 1):
Asmens kontaktai (jei atvyksta daugiau nei 2):
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy