Mangala Federasyonu 2. Kademe Eğitmenlik 1.Aşama Kayıt Formu
Formu doldurmadan önce belgelerinizi hazırladığınızdan emin olunuz.

Gerekli Belgeler

1. Sabıka kaydı (E-devlet üzerinden alınabilir.)
2. Eğitim ücretinin yatırıldığına dair dekont (dijital ortamda taranacak ve mail ile gönderilecek.)

Tüm belgeler e-posta ile kayit@mangalafederasyonu.org.tr adresine gönderilecek ve asılları aday tarafından muhafaza edilecektir.

II. Kademe Eğitmenlik Duyurusu 
Federasyonumuz II. Kademe Mangala Oyunları kapsamında bulunan Dokuz Kumalak ve Oware oyunlarında uluslararası yarışmalara götürülecek oyuncuların daha nitelikli bir şekilde belirlenebilmesi ve ihtiyacı karşılayacak oyuncuların yetiştirilmesi amacıyla II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı açılacaktır. 

Kapsam

Mangala Federasyonu II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı kapsamında Dokuz Kumalak ve Oware oyunları öğretilecektir. Program sonunda başarılı olan adaylar “Dokuz Kumalak” ve “Oware” oyunlarında oyuncu yetiştirmeye başlayabilecek ve oyuncuları düzenlenecek Dokuz Kumalak ve Oware yarışmalarına katılabileceklerdir. 

İşleyiş

II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı 2 aşamadan oluşmaktadır. Her iki aşama da yüz yüze eğitim şeklinde yapılmaktadır. Birinci aşamada kursiyerler Dokuz Kumalak ve Oware oyunları ve eğitmenliği  hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Birinci aşamayı başarı ile tamamlayan adaylar bir sonra ki sezon açılacak olan gelişim seminerine katılmaya hak kazanacaklardır. 

Not: Birinci aşamayı başarı ile tamamlayan tüm adaylar Dokuz Kumalak ve Oware yarışmalarına oyuncu hazırlayabilir ve oyuncuları ile bu yarışmalara katılabilirler. 

Gelişim seminerini de başarı ile tamamlayan adaylar II. Kademe Mangala Eğitmeni Sertifikasını almaya hak kazanacaklardır. 

Kontenjan

İlgili federasyon yönergeleri nedeniyle kontenjan 200 kişi ile sınırlıdır. 

Eğitim Yeri, Zamanı ve Süresi

Eğitimin Yeri

Eğitim aşağıdaki belirtilen şehirlerde yapılacaklardır. Diğer şehirlerde ikamet eden kişiler bu şehirlerden seçecekleri herhangi birinde eğitime katılabilirler. 

Ankara
İstanbul
İzmir
Adana
Van
Giresun
Antalya


Eğitimin Zamanı

Eğitim Eylül ve Ekim ayı içerisinde hafta sonu yapılacaktır. Kesin tarihler 20 Ağustos 2017 tarihinde web sitemizde yayınlanacaktır. 

Eğitimin Süresi

Eğitim bir gün sürecek olup en az 8 (sekiz) saat süresince iki oturumdan oluşacaktır. 

Başvuru Zamanı

Son başvuru tarihi 01 Ağustos 2017 saat 17.00’dır. Kontenjan sınırlı olduğundan dolayı kesin kayıtlarda kontenjan sınırına ulaşılması durumunda başvurular bu tarihten önce kapanabilir.

Kimler Başvurabilir?

11 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Mangala Federasyonu 1. Kademe Eğitmeni olan tüm eğitmenlerimiz bu programa başvuru yapabilirler. 

Başvuru için gerekli belgeler.

Son 30 gün içinde alınmış sabıka kaydı belgesi. (E-Devlet’ten alınan belge geçerlidir.)
Eğitim ücretinin yatırıldığına dair dekont (dijital ortamda taranacak ve mail ile gönderilecek.)


Ücret

II. Kademe Eğitimenliği 1. Aşama (Teorik ve Uygulamalı Eğitim) Ücreti 150 ₺ (yüz elli Türk Lirası)’dır. Kesin kayıt için başvuru esnasında yatırılacaktır. 

II. Kademe Eğitimenliği 2. Aşama (Gelişim Semineri) Ücreti 100 ₺’dir (yüz Türk Lirası)’dır. Gelişim semineri duyurusu yapıldığında katılmak isteyen adaylar tarafından yatırılacaktır. 

Not: 1. Aşama eğitimine katıldıktan sonra üst üste davet edildiği iki gelişim seminerine de katılmayan adaylar II. Kademe Eğitmenlik haklarını kaybederler. Kendilerine yapılan en son davetten itibaren bir sezon boyunca II. Kademe Eğitmenlik Programına tekrar başvuramazlar. 

BANKA HESABIMIZ
BANKA ADI : KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş
ŞUBE ADI : DEMİRTEPE / ANKARA
HESAP ADI : MANGALA FEDERASYONU
IBAN NO : TR96 0020 5000 0938 5921 5000 01

*
Required
Başvuru yaptığınız il *
Adınız *
Your answer
Soyadınız *
Your answer
TC Kimlik Numaranız *
Your answer
Doğum Tarihiniz *
MM
/
DD
/
YYYY
Doğum Yeriniz (Kimliğinizde Yazdığı Gibi) *
Your answer
Eposta Adresiniz *
Your answer
Telefon numaranız (Başında sıfır "0" olmadan.) *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms