Mācību video materiāla izstrādes eksperta pieteikuma anketa darbam projektā Nr.8.3.1.1/16/I/002 “Kompetenču pieeja mācību saturā”
Nospiežot "Iesniegt" (Submit), uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet saiti, lai varētu rediģēt un papildināt pieteikumu līdz pieteikšanās termiņa beigām. Lai saglabātu izmaiņas, nospiediet "Iesniegt" (Submit). Ja ir tehniski jautājumi par pieteikuma aizpildīšanu, sazinieties ar: jolanta.mote@skola2030.lv
Email address *
Vārds un uzvārds:
Tālrunis:
Adrese:
Pašreizējā nodarbošanās (darba vieta, pienākumi):
Kādēļ jūs vēlētos piedalīties mācību video materiālu izstrādē?
Izvēlieties vienu mācību gadu konkrētā izglītības posmā mācību priekšmetā, kurā jūs būtu gatavs izstādāt mācību video un īsi aprakstiet, par kādiem tematiem un kādus mācību video Jūs veidotu un kā šie mācību video, jūsuprāt, atbalstītu skolēnu mācīšanos attiecīgajā vecumā?
Izvēlieties viena mācību video ideju no iepriekšējā apraksta un piedāvājiet tā detalizētu plānojumu, ja jums tādu vajadzētu nofilmēt, iekļaujot aprakstā sasniedzamos rezultātus, īsu satura un norises aprakstu, iespējamās skolēna darbības ar šo materiālu pirms video skatīšanās, tā skatīšanās laikā un / vai pēc tā noskatīšanās.
Lūdzu, raksturojiet savu līdzšinējo pieredzi mācību un/vai metodisko materiālu izstrādē.
Lūdzu, norādiet, cik daudz laika vidēji nedēļā jūs varētu veltīt satura izstrādes darbam projektā (atzīmējiet visus variantus):
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy