2020 05 08-10 "Atviros dienos kaime"
Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA) ketvirtus metus iš eilės organizuoja akciją „Atviros dienos kaime“ (toliau - Akcija). Kaip ir praeitais metais akcijos dienos Lietuvoje ir Latvijoje skirsis, kad lankytojai galėtų aplankyti ir kaimyninę šalį. Akcija 2020 m. gegužės 2-4 d. vyks Latvijoje, o gegužės 8-10 d. – Lietuvoje.

Jei Jūs turite sodybą ar ūkį, esate amatininkas ar vedate įdomias edukacines programas ir norite, kad apie Jus sužinotų kuo daugiau Lietuvos gyventojų, tapkite akcijos dalyviu ir atverkite vartus lankytojams! Pasiūlykite Jūsų lankytojams nusipirkti Jūsų užaugintų ar pagamintų produktų, pasimėgauti kaimiškomis veiklomis. Tai puiki galimybė kuo daugiau žmonių iš miesto pritraukti į kaimą ir leisti jiems pajausti gamtos teikiamą džiaugsmą.

Registruokitės!
Informaciją apie praėjusių metų akcijas galite rasti čia - https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime

Jūsų pateikta informacija apie Jūsų sodybą ar ūkį bus viešinama:
• Atostogoskaime.lt internetiniame puslapyje
• Spausdintame Akcijos žemėlapyje
• Atostogoskaime.lt Facebook ir Instagram profilyje
• Pranešimuose spaudai

Prisijunkite prie Akcijos, padarykite šventę tiek sau, tiek savo lankytojams!

Norėdami dalyvauti akcijoje, užpildykite žemiau pateiktą el. registracijos anketą iki 2020 m. vasario 20 d.

Turite klausimų? Kreipkitės tel. Nr. +370 635 57154 arba el. paštu - info@atostogoskaime.lt (LKTA, Kotryna)

Dalyvaudami akcijoje sutinkate, kad Jūsų nuotraukomis, kontaktine informacija ir akcijos pasiūlymu dalinsimės www.atostogoskaime.lt svetainėje, socialiniuose tinkluose ir kitais viešinimo kanalais.
Jei akcijoje dalyvausite ne pirmus metus ir norite pateikti pasiūlymą tokį patį, kaip ir praėjusiais metais, tuomet registracijos formoje (9-12 punktuose) parašykite: "Kaip praėjusiais metais" ir tik patikslinkite dienas ir valandas, kuriomis lauksite lankytojų!
1. Sodybos ar ūkio pavadinimas *
Your answer
2. Ar pirmą kartą dalyvaujate akcijoje "Atviros dienos kaime"? *
3. Sodybos ar ūkio adresas (namo Nr., gatvė, kaimas, rajonas, pašto indeksas) *
Your answer
4. Šeimininko/ kontaktinio asmens vardas, pavardė (asmuo, į kurį galėtų kreiptis lankytojai) *
Your answer
5. Kontaktinio asmens el. paštas *
Your answer
6. Kontaktinio asmens telefono numeris *
Your answer
7. Ūkio ar sodybos GPS koordinatės *
Your answer
8. Informacija apie ūkį ar sodybą internete: įrašykite savo svetainės ar profilio socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram) pavadinimą. *
Your answer
9. Pagrindinė ūkio ar sodybos veikla. Trumpai aprašykite savo produktus ar paslaugas, kurias lankytojai gali gauti pas Jus kiekvieną dieną, ne tik akcijos metu. (Jei akcijoje dalyvaujate ne pirmus metus ir sodybos veikla nepakito, į klausimą galite neatsakyti)
Your answer
10. Akcijos pasiūlymo pavadinimas (Prašome suteikti akcijai pavadinimą, kuris atskleistų akcijos esmę. Jei įmanoma, pavadinimo simbolių skaičius neturėtų viršyti 50).
Your answer
11. Akcijos pasiūlymo aprašymas. Šis pasiūlymas bus publikuojamas svetainėje www.atostogoskaime.lt, todėl gali būti išsamus. Lankoma sodyba ar ūkis turi suformuluoti išsamų bei patrauklų pasiūlymą 1, 2 ar 3 dienoms. Prašome nurodyti, kokias nuolaidas ir kokiems produktams ar paslaugoms suteiksite lankytojams akcijos dieną ar dienomis. O gal kitokią naudą gaus Jūsų ūkio lankytojai akcijos dieną?
Your answer
12. Trumpai suformuluotas akcijos pasiūlymo aprašymas, kurį skelbsime specialiame Akcijos žemėlapyje. (Tas pats pasiūlymas kurį pateikėte 10 klausime, tik suformuluotas keliais trumpais sakiniais)
Your answer
13. Jei Jūsų sodyboje ar ūkyje bus vykdomos ekskursijos, degustacijos ar pristatymai tam tikromis valandomis, nurodykite tikslias jų valandas. *
Your answer
14. Sodybos ar ūkio lankymo laikas. Tikslus laikas, kada lauksite atvykstančių lankytojų (siūlomas lankymo laikas 10:00 – 18:00 val.) *
Pirmą kartą dalyvaujate akcijoje? Tuomet atsiųskite keletą nuotraukų, kuriose atsispindėtų Jūsų veikla, pasiūlymas ar sodyba/ūkis. Nuotraukų lauksime el. paštu - info@atostogoskaime.lt
Turite klausimų? Skambinkite tel. Nr. +370 635 57154 (LKTA, Kotryna)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy