Kalhoty od Mirky
Připravili jsme pro Vás objednávkový formulář na klubové kalhoty pro každodenní cvičení i reprezentaci při vystoupeních.

Kalhoty budou vyráběny ve 3 různých materiálech a ve dvou různých barvách - bambusovém vláknu (pouze v červé barvě), saténu a bavlně (oba materiály v zelené i černé variantě). Kalhoty z bambusového vlákna jsou omezeny počtem kusů, pokud o ně máte zájem, neotálejte. Vyberte velikost podle skutečných vzorků. Míry ve formuláři jsou skutečné velikosti kalhot, nikoliv postavy. V případě, že vám nepadne žádný vzorek, vyberte nejbližší a doplňte vaše potřeby úprav (je pro to udělána i příslušná kolonka). Uveďte skutečné míry pasu, boků a délky od pasu k zemi na těle. Kalhoty mohou mít 3 varianty zakončení pasu - gumou, úpletem s gumičkou nebo šňůrkou. Kalhoty budou opatřeny potiskem s nápisem Taiji Quan rodiny Chen.

Uvedené varianty materiálů, velikostí i typů pasu jsou k dispozici ve skříni u tělocvičny, můžete si je tedy omrknout a vyzkoušet během volných chvil na tréninku. Nejsou k dispozici všechny možné kombinace, ale představu si z toho můžete udělat.

Údržba kvůli potisku - údržba jako u každého textilu na sport s aplikacemi. Praní na 30°, žádná aviváž, žádná sušička. Při nerespektování neručíme za trvanlivost.

Pro snazší domluvu prosím uvádějte do formuláře i emailovou adresu a svoje jméno a příjmení. Pokud chcete více různých kalhot v různých variantách, vyplňte dotazník opakovaně. V případě nechtěného nebo chybného odeslání formuláře kontaktujte Toma Koubka (emailem na koubek.tomas@gmail.com, případně na trénincích v pondělí anebo ve čtvrtek).

Pokud si jste objednávkou jisti, odešlete jej a pošlete na účet 2501007488/2010 u Fio Banky odpovídající částku za požadované kalhoty. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno, příjmení a email tak, jak ho uvádíte zde do formuláře, aby mohla být platba spárována s objednávkou. Kalhoty jsou ručně šité a potištěné, jejich výroba potrvá cca 2 až 3 týdny od zaplacení, prosím mějte trpělivost. Nejzazší termín, do kdy je možno kalhoty objednat je 23. 2. 2020. Objednávky ale budou vyřizovány průběžně, po zaplacení. O počátku distribuce budete ještě informováni na tréninku a kalhoty budou předávány tamtéž.
Email address *
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Materiál *
Materiál určuje zároveň cenu kalhot, žádné další příplatky nejsou.
Barva *
Pozor, bambusová varianta je pouze v černé barvě, i když zvolíte zelenou, dojde Vám černá.
Velikost *
LS=varianta se sníženým pasem a kratší. LD=varianta se zvýšeným pasem a delší. V případě, že vám nepadne žádný vzorek, vyberte nejbližší a doplňte vaše potřeby úprav. Uveďte skutečné míry pasu, boků a délky od pasu k zemi na těle do následující kolonky Speciální požadavky.
Speciální požadavky
Uveďte skutečné míry pasu, boků a délky od pasu k zemi na těle. Lze také uvést, pokud chcete zakončení nohavic bez gumy (pozor, je nutno v tomto případě uvést i přesnou délku nohavice!). Případné úpravy jsou již zahrnuty v ceně.
Your answer
Typ řešení pasu *
Počet kusů uvedených kalhot
Your answer
Kalhoty budou opatřeny potiskem ve spodní části jedné nohavice. Potisk bude pět čínských znaků 陳氏太極拳, což znamená Taiji Quan rodiny Chen. Náhled, jaké barvy potisk potisku budou zvoleny vidíte níže.
陳氏太極拳 (Taiji Quan rodiny Chen)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy