Триденна майстерня “Спочатку зміст: вступ до тренерства”. 27, 28, 29 вересня, 10.00 - 12.00 (за київським часом)
Метою триденної майстерні є посилення участі молодих людей  й спроможністі молодіжних працівників та працівниць впроваджувати молодіжну роботу в умовах війни.

Просимо Вас заповнити анкету до 19 вересня 2022 рооку включно. Зустріч відбудеться в додатку ZOOM.

Програма майстерні та посилання отримають зареєстровані учасники та учасниці не пізніше 21 вересня на електронні адресу, вказану при реєстрації.

Зустріч відбудеться у межах постійнодіючої оперативної експертної, технічної та менторської підтримки команд громад, команд молодіжних центрів та молодіжних громадських організацій за запитом у переосмисленні та оновленні місцевих молодіжних програм та діяльності за участю молодих людей в умовах воєнного та пост-воєнного періоду.

Необхідність цієї підтримки ґрунтується на результатах опитування, яке було проведено в березні 2022 року у співпраці проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II”, ПРООН в Україні та Міністерством молоді та спорту України. Потреба у підтримці знайшла підтвердження також під час групових дискусій протягом чотирьох зустрічей з молодіжними працівниками та працівницями у квітні 2022 року.

Проєкт «Молодь за демократію в Україні: II Фаза» розпочато у 2022 році у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки.  Друга фаза проєкту побудована на результатах та досвіді першої фази проєкту у 2020-2021роках.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваші імʼя та прізвище *
Повна назва молодіжного центру/організації, що ви представляєте *
Ваша посада *
Ваші очікування від триденної майстерні? *
Опишіть ваш практичний досвід проведення освітніх заходів (тренінги, майстерні, табори, семінари тощо) *
Вкажіть ваш вік *
Вкажіть вашу стать *
Ваша електронна адреса *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy