Spēka soļu atklāšana
Baldonē uz Stāstu takas atklās “Spēka soļus”

Visos laikos cilvēki ceļojuši uz Baldoni, lai atrastu spēku un veselību! Bet, vai ikdienā nepieciešama sanatorija, lai to sasniegtu? Mūsdienās mēs zinām, ka spēks slēpjas mūsos pašos un šīs zināšanas mēs esam ielikuši Baldones Stāstu takās izveidojot “Spēka soļu” posmu uz Riekstukalna takas Pladu purva apkārtnē. Aicinām Jūs uz Spēka soļu atklāšanu 24. oktobrī, plkst. 13.00, tikšanās vieta – Meža galerijas stāvlaukums.
Spēka soļi ir Riekstukalna takas posms, kurā izvietoti 7 stendi ar 21 uzdevumu ķermeņa un prāta spēka, emocionālās inteliģences vairošanai. Uzdevumus papildina rakstīti padomi kā ieviest pozitīvas pārmaiņas savā ikdienā ar mērķi vairot spēku.
24. oktobra programma paredzēta, lai katrs varētu atrast savu spēka vairošanas stratēģiju un varētu šīs iemaņas praktizēt dabā. Vingro dabā, domā dabā, jūti dabā! Notiks uzdevumu testēšana, kā arī 3 meistarklases, kuru nosaukums atbilst “Spēka soļu” uzdevumu veidiem - “solis prātam”, “solis sirdij” un “solis ķermenim”. Meistarklases vadīs vadīs stendu uzdevumu sagatavotājas Kristīne Vilcāne un Anita Antone.
Pasākums ilgs vismaz 3-5 stundas, atkarībā no dalībnieku daudzuma. Plānots neliels pārgājiens līdz 5 km. Līdzi ņemiet maizītes, tēju termosā, vingrošanas paklājiņus un laikapstākļiem piemērotas drēbes!
Dalība pasākumā orandžajā drošības režīmā ar Covid19 vakcinēšanās sertifikātu, derīgu Covid19 testu, bērniem var piedalīties ar skolas testu, kā arī uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam pieteikties līdz 23.10. plkst. 12.00 aizpildot reģistrēšanās anketu!
Pasākumā filmēs un fotografēs, iegūtos materiālus izmantos publicitātes mērķiem.

Informāciju sagatavoja:
Irina Sietiņa
Ķekavas novada tūrisma organizatore
Baldones Tūrisma informācijas punkts
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu norādīt visu dalībnieku vecumu!
Visu dalībnieku vārdi, uzvārdi *
Pieteikto dalībnieku skaits *
Pieteiktās personas/grupas kontakttālrunis: *
Pieteiktās personas/grupas e-pasts *
Apliecinu, ka visas pasākumā pieteiktās personas pasākuma dienā ievēros Covid19 drošības prasības un uzradīs Covid19 sertifikātus/testus, kā arī personu apliecinošu dokumentus. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy