Reģistrācija Gulbenes novada biznesa un iedvesmas forumam

Daudzpusīgs viedokļu un pieredzes stāstu salidojums š.g. 18.maijā no plkst. 10.00 Vecgulbenes muižā Gulbenē, Brīvības ielā 18 pulcēs uzņēmumu pārstāvjus, nozaru speciālistus un interesentus.

Ko sagaidīt?
10 nozaru eksperti
3 paneļdiskusijas
2 uzņēmējdarbības pieredzes stāsti
10 informatīvie punkti un vietējo produktu degustācijas

18.maijs būs piesātināts ar daudzveidīgu nozares profesionāļu lekcijām un paneļdiskusijām par mūsdienīgām tendencēm klasiskajās tautsaimniecības nozarēs.

Visas dienas garumā tiks nodrošinātas informatīvas konsultācijas par iespējām piesaistīt ES struktūrfondu finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai, zinātnisko institūciju un valsts atbalstu inovāciju pārnesei uzņēmumu konkurētspējas stiprināšanai ilgtermiņā.

Biznesa foruma ietvaros dalībniekiem būs iespēja dzirdēt veiksmīgu uzņēmumu pieredzi, piesaistot un motivējot talantus, eksperta viedokli par digitālās valūtas uzvaras gājienu, kā arī latviešu finanšu un kulinārijas ekspertes Ilzes Jurkānes prezentāciju par ceļazīmēm un orientieriem veiksmīgai personīgajai un uzņēmējdarbības izaugsmei.

Email address *
Vārds, uzvārds
Your answer
Nodarbošanās *
Dzīvesvieta *
Kāda ir Jūsu motivācija piedalīties pasākumā?
Your answer
Ieteikumi, rekomendācijas vai jautājumi biznesa foruma ekspertiem?
Your answer
Your answer
Paldies par reģistrāciju pasākumam.
Uz tikšanos 18.maijā Vecgulbenes muižā Gulbenē, Brīvības ielā 18! Pasākuma programma pieejama mājaslapā www.biznessgulbene.lv
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service