הסדרת תפקיד מדריך טיולים לחו"ל
מדריכות ומדריכים יקרים,
אנחנו על המפה!
נכון שכרגע על מפת ישראל בלבד...

למרות ואולי בגלל שאנחנו נעולים בארץ קורים דברים לפני ומאחורי הקלעים, ההפגנה נחלה הצלחה תקשורתית גדולה ובעקבותיה הגיעו בעלי תפקידים לדבר איתנו ואנחנו מקווים שמעבר לדיבורים והבטחות נראה גם מעשים.

כולנו יודעים שאחת ממטרות הארגון ובעצם של כל מדריך, היא לגרום למשרד ממשלתי כלשהו להכיר בנו ולפרוש את חסותו עלינו, כולנו יודעים עד כמה חשוב שהמקצוע שלנו יהיה תחת פיקוח ושמדריכים שלא הוכשרו לכך לא יוכלו לצאת עם קבוצות, זה חשוב כפליים כיוון שאז נוכל לדרוש (ולקבל!) את אותם תנאים של מורי הדרך בארץ! אתם כבר מבינים לבד איזו מהפכה זה יעשה בענף...!!!

ועכשיו לתכל'ס, יועצת ראש הממשלה לעסקים קטנים ביקרה באוהל המחאה ונפגשה עם ארלה שהציג בפניה את בעיות מדריכי חו"ל, היועצת התחייבה לעזור בנושא הזה בתנאי שנביא 1200 חתימות של מדריכות ומדריכים שמסכימים שהמקצוע שלנו יהיה תחת המטרייה של משרד ממשלתי (עבודה, רווחה או תיירות)
כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה למלא את הטופס המצורף בפרטים מינימליים שם מלא, חברה מעסיקה, מספר טלפון ומייל.

אנו מנסים להגיע להסדרת התפקיד, ולא נעצרים כאן, מנסים לחשק עוד כמה משרדים, אנו גם מבקשים שמדריכים ותיקים יכללו בהסדר של קבלת האישור,ללא צורך בקורס ומבחן.

אז אם אתם רוצים לקדם את המעמד שלנו מול החברות המעסיקות ומול משרדי הממשלה הרלוונטיים, אם אתם רוצים שסוף סוף נתקדם קדימה בצעד ענק ומשמעותי, מלאו את הפרטים ושילחו לנו.ההודעה הזו מיועדת לכל המדריכות וכל המדריכים באשר הם ללא קשר לחברות בארגון או בכל קבוצת מדריכים וללא קשר לחברה כזו או אחרת, ספרו לחברים שלכם שאולי לא ראו את ההודעה וכאלו שלא חברים בפורום ובארגון, זוהי הזדמנות פז שהגיעה כתוצאה מהמחאה וההפגנה, שבנוסף לפעילויות לטובת המדריכים, פעולה זו בתאום עם משרד ממשלתי יכולה לקדם הטבות נוספות שיעזרו לנו המדריכים גם בעתיד, אסור לנו להחמיץ אותה.

אתם מוזמנים לחתום ולמלא את הפרטים בטופס הבא
שם+שם משפחה *
מספר תעודת זהות *
כתובת אי מייל *
באיזה ארצות את/ה מדריך/ה *
אני תומך/ת במהלך זה *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy