Život učitelem
Mezigenerační kurz Život učitelem vznikl ve spolupráci studentů ČZU s Českou spořitelnou.
Cílem projektu je odstranění mezigeneračních bariér vytvořením prostředí pro setkávání, vzájemné vzdělávání a předávání zkušeností mezi studenty ČZU a studenty Univerzity třetího věku. Kurz je rozdělen do několika tématických celků, které budou během 12 lekcí (1 semestr) vedeny jak seniory tak juniory a povedou k vzájemnému pochopení obou generací a obohacení o nové zkušenosti. Kurz začíná 4. 10. a lekce budou po dobu zimního semestru každý čtvrtek 12:15 - 13:45 v areálu ČZU.
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Telefonní číslo
Nemusíte se bát, nebudeme vám volat x krát denně, ale v případě náhlé změny je jednodušší volat. Je to ale nepovinné, necháváme to tedy na vás.
Your answer
Fakulta *
Required
Obor studia *
Your answer
Ročník studia *
Která oblast lektorování vás zajímá? *
Required
Co si myslíte o mezigeneračním vzdělávání? *
Your answer
Co od kurzu očekáváte? *
Your answer
Napište tři slova, která nejlépe vystihují vaše pocity při prezentování před větším publikem. *
Your answer
Svou registrací berete na vědomí, že:
společnost Česká spořitelna a.s., se sídlem Olbrachtova 1929/62, Praha 4, 140 00, IČO 45244782, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. 1171 B (dále jen „Česká spořitelna“), bude zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu uvedených v registračním formuláři, a to za účelem zajištění Vaší účasti na akci kurzu mezigeneračního vzdělávání Život učitelem, včetně poskytnutí informací o Život učitelem a aktivitách s tím spojených a to po dobu konání kurzu a maximálně měsíc po jeho ukončení za účelem Vaší účasti na akci a zaslání materiálů z akce.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká spořitelna, a.s.. Report Abuse - Terms of Service