Formularz zgłoszeniowy na szkolenie
Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3" prowadzonego przez Fundację "Umbrella".

Centrum wspiera Organizacje, tj. organizacje pozarządowe zarejestrowane w KRS lub innym rejestrze oraz grupy inicjatywne, które działają na terenie Wrocławia lub na rzecz jego mieszkańców.

Szkolenia realizowane w ramach Centrum Sektor 3 są bezpłatne.

Przesłanie zgłoszenia nie oznacza zakwalifikowania na szkolenie. Na każde szkolenie prowadzimy rekrutację, tydzień przed terminem otrzymacie Państwo mailem informację o wynikach.

Osoby niewidome, niedowidzące lub z niepełnosprawnością słuchu, chcące wziąć udział w szkoleniu realizowanym przez Centrum Sektor 3, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swoich indywidualnych potrzeb pod adresem: zapisy@sektor3.wroclaw.pl lub telefonicznie: 71 359 75 00.

Mając na uwadze różnorodność potrzeb naszych odbiorców, stale pracujemy nad udogodnieniami i poprawą dostępności naszego Centrum. Jeśli masz jakieś pomysły / uwagi – skontaktuj się z nami!

UWAGA!

Zgodnie z nowym Regulaminem Centrum - osoby współpracujące z Organizacją i wyrażające chęć udziału w organizowanych przez Centrum szkoleniach, ale niewidniejące w posiadanym przez Centrum rejestrze (KRS lub inny), zobowiązane są do dostarczenia potwierdzenia współpracy z daną Organizacją, wystawionego przez osobę z jej reprezentacji.

Informacji nt. szkoleń udziela:
Urszula Bandurowska
adres e-mail: zapisy@sektor3.wroclaw.pl
tel. 71 359 75 00.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwa szkolenia: *
Imię i nazwisko: *
Telefon kontaktowy: *
Adres e-mail: *
Gmina zamieszkania: *
Proszę zaznaczyć jedną z możliwości: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sektor3. Report Abuse