Szkolenie Sketchnoting i myślenie wizualne

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. “Sketchnoting i myślenie wizualne” oraz “Design Thinking w praktyce”. 

Szkolenie z Design Thinking odbędzie się 26 kwietnia w godz. 12:00-20:00, natomiast szkolenie z Sketchnotingu odbędzie się 27 kwietnia w godz. 10:00-18:00 w INKU Inkubatorze Sektorów Kreatywnych. Nasi prowadzący to Ania Staśkiewicz i Jakub Cichocki. Dodatkowo zorganizowane zostaną spotkania online w wymiarze łącznie 4 godzin, które zostaną ustalone wspólnie z prowadzącymi i uczestnikami szkolenia. Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników oraz każda z uczestniczek otrzymają certyfikat.

“Sketchnoting i myślenie wizualne” to szkolenie, które będzie idealne dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć notatki wizualne od podstaw. Zapraszamy na fascynujące szkolenie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości w pracy zespołowej i kreatywnym myśleniu! Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności myślenia wizualnego oraz wykorzystywaniu notatek jako potężnego narzędzia w pracy zespołowej.

Czy chcesz odkryć, jak za pomocą prostych rysunków i symboli możesz skutecznie komunikować swoje pomysły? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wykorzystać myślenie wizualne, aby jeszcze lepiej współpracować z innymi w zespole?

Nasze szkolenie pomoże Ci opanować techniki myślenia wizualnego, nauczy, jak tworzyć efektywne notatki wizualne oraz jak wykorzystać je do rozwijania kreatywności i efektywności w pracy. Dowiesz się co to jest Sketchnoting. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym profesjonalistą, to szkolenie jest dla Ciebie!

Dołącz do naszej grupy, aby eksplorować świat myślenia wizualnego, zdobywać nowe umiejętności i inspirować się kreatywnością innych uczestników. Czekają na Ciebie praktyczne ćwiczenia, cenne wskazówki oraz interaktywne sesje, które pozwolą Ci od razu zacząć wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce.

Informacja o prowadzącej: Ania Staśkiewicz

Graphic recorderka, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, trenerka myślenia wizualnego. Za pomocą obrazów i słów wyjaśnia skomplikowane idee i przekształca je w angażujące historie. W 2022 roku zorganizowała w Szczecinie 5. International Sketchnote Camp, ściągając do Szczecina praktyków wizualnych z całego świata. Wykładowczyni ZPSB. Wykorzystuje metody myślenia wizualnego w biznesie i edukacji, sprawiając, że przekazywane informacje stają się atrakcyjniejsze, łatwiejsze do zapamiętania i bardziej zrozumiałe. Obala mit, że rysowanie to super moc wypływająca z talentu. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i tworzeniu systemów proceduralnych. Zawodowo fascynuje ją oddziaływanie wizualizacji na mózg, pamięć oraz rozumienie i przyswajanie informacji. Współpracowała z markami takimi jak Medicover, KGHM, Miele, Loreal, Bosch, BEKO, Samsung, Orange, ABB, EuroAGD, Veolia, Bosman czy Kompania Piwowarska. Prywatnie jest mamą Hani i Kuby. Uwielbia salsę (ma ponoć latynoskie serce), podróże, fantastykę oraz SUPy i oczywiście sztukę, szczególne miejsce w jej sercu mają dzieła Picassa.


🔵CO: Szkolenie Sketchnoting i myślenie wizualne i Design Thinking w praktyce

🔵GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90

🔵KIEDY: 26-27 kwietnia 2024

🔵ILOŚĆ UCZESTNIKÓW NA KAŻDE SZKOLENIE: 20 osób

🔵FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: Sketchnoting i myślenie wizualne - https://tiny.pl/d91w9 

🔵FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: Design Thinking w praktyce - https://tiny.pl/d91cj 

🔵ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn oraz INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych

🔵KONTAKT: Magda Roman e-mail: mroman@mediadizajn.pl tel.: 91 424 04 64


Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej". Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko
*
Numer telefonu
*
Nazwa organizacji/uczelni/firmy
*
Narodowość
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Media Dizajn oraz partnerów spotkania do celów niezbędnych przy rekrutacji, organizacji działań przed i podczas spotkania, monitoringu, ewaluacji i kontroli (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania na każdym etapie trwania warsztatów.                                           
*
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w celu umieszczenia go m.in.: na materiałach drukowanych, na stronie internetowej Stowarzyszenia Media Dizajn oraz w mediach społecznościowych. Zgoda wyrażana jest nieodpłatnie.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Media Dizajn. Report Abuse