StopParadontozie.pl - wstępna diagnoza ryzyka paradontozy
Badanie prowadzone przez Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy w Warszawie w ramach kampanii promującej zdrowie jamy ustnej StopParadontozie.pl.

Aby otrzymać bezpłatną poradę oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji w gabinecie oraz bezpłatnego zdjęcia RTG panoramicznego konieczne jest podanie swoich danych na końcu ankiety. Gabinet znajduje się w Warszawie.

Za pomocą tej ankiety zbieramy tylko anonimowe informacje statystyczne. Indywidualne wyniki ankiety nie są nigdzie publikowane, a dostęp do nich mają tylko zaufane osoby. Porady zawarte w ankiecie mają ogólny charakter, nie należy się nimi kierować odnośnie metod leczenia, a jedynie są wskazówką, co do ryzyka wystąpienia paradontozy i chorób przyzębia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia jamy ustnej, to koniecznie skonsultuj się z lekarzem stomatologiem.

W ankiecie odpowiesz na kilkanaście pytań o swoje nawyki, stan zdrowia jamy ustnej i organizmu. Po udzieleniu odpowiedzi twierdzącej na wybrane czynniki ryzyka - otrzymasz poradę, na co zwrócić szczególną uwagę.

Więcej informacji o dostępnym leczeniu na: www.periodent.com.pl.

Informacje o chorobach dziąseł, paradontozie, a także zapobieganiu i leczeniu znajdziesz na stronie: www.stopparadontozie.pl

Wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 15 minut. Warto poświęcić ten czas dla zdrowia :)

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Informacja o danych osobowych: w formularzu jest możliwość podania adresu email i/lub numeru telefonu. Nie zbieramy tych danych, nie przetwarzamy, są wykorzystywane tylko jednorazowo do zaproponowania konsultacji, a później trwale usuwane.
*
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy