Панельна дискусія “За межами екрану: Обговорення різноманітності та руйнування стереотипів у соціально важливому контенті”

TCA запрошує вас приєднатися до обговорення "За межами екрану", яке відкриває діалог на фестивалі кіно SUNNY BUNNY, зосередженому на представленні різноманітних і недооцінених груп у фільмах. Ця панельна дискусія має на меті об'єднати кінорежисер_ок, продюсер_ок і творців контенту, які відкрили нові горизонти включних наративів, виходячи за межі традиційних уявлень, щоб привернути увагу до різноманітних спільнот, часто залишених осторонь загальних медійних потоків. Розмова буде спрямована на створення контенту, який поважає та відображає багатство людського досвіду, маючи на меті руйнування стереотипів та сприяння культурі розуміння й прийняття.

Що слід робити з аргументом "не в часі, не в місці, не в пріоритеті"?  Чому творці контенту переважно зображують персонажів ЛҐБТКІА+ як стереотипних? Чи готові актори грати такі ролі, або це ризик для їхньої репутації? 

Як вирішити протиріччя в сприйнятті аудиторією, що представлення осіб ЛҐБТКІА+ тепер всеосяжне у контенті, особливо в закордонному, і необхідності донести суспільству, що присутність ЛҐБТКІА+ осіб відображає реальне суспільство, що ці особи такі ж, як всі інші, і більшість з них ні в чому не відрізняється, але якщо гетеросексуальний персонаж може відкрито висловлювати свої вподобання у сюжеті, то персонаж ЛҐБТКІА+ не повинен приховувати свої.

Спікер_кипродюсерка серіалу “Перші дні” Анна Єлісєєва, шоуранер “Перевізниці” Євген Тунік, продюсерка "Ілюзія рівності" Анастасія Гудима, режисер “Уроків толерантності” Аркадій Непиталюк

Мова: українська

20 квітня

Початок о 20:00

Локація: Кінотеатр "Жовтень", зала Класік

До зустрічі 🐰

Email *
Погодження на використання даних
Будь ласка, заповніть цю форму для відвідування показу та обговорення. Відправивши нам цю анкету, ви автоматично погоджуєтеся на використання персональних даних. Підтвердження участі та деталі про локацію події буде надіслано зареєстрованим учасникам та учасницям. 
*
Ім'я та прізвище *
Номер телефону для зв'язку *
Вік *
Стать *
Місто проживання
Професія та/або організація *
Посилання на Ваш профіль у соціальній мережі

Чи згодні Ви на фото- та відеозйомку під час події?

*
До зустрічі на другому квір-кінофестивалі SUNNY BUNNY 🐰💫
A copy of your responses will be emailed to .
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy