VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЗАЄМОДІЇ ТА РОЗВИТКУ 2020. Реєстрація учасників (глядачів)
З метою залучення молоді до волонтерської діяльності, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань, розвитку корпоративної соціальної відповідальності всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України запланувано дистанційне проведення щорічного «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» з 20 травня по 5 червня 2020 року за допомогою програми ZOOM з трансляцією на сторінку Facebook.
До участі у заході запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтерів, лідерів учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів, волонтерів.
Запорукою якісного результату ми бачимо конструктивний діалог між усіма секторами. Під час форуму в форматі короткої доповіді учасники зможуть представити свої плани соціальної діяльності на 2020 рік, адаптовані під сучасні реалії карантинних обмежень, заручниками яких став увесь Світ. Обмінятись контактами, налагодити оперативну взаємодію.

Ця форма заповнюється учасниками-глядачами.
Трансляція відбуватеметься згідно графіку, опублікованому на сайті letsdoitukraine.org
на сторінці https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/
Область *
Your answer
Назва населеного пункту *
Your answer
Прізвище, ім'я *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Адреса електроної пошти *
Your answer
Посилання на ваші сторінки в соціальних мережах *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Ви представляєте *
Даю згоду на обробку персональних даних, вказаних в цій анкеті *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy