Hurá na tábor! Získejte novou knížku od Portálu
Portál Borovice.cz pro vás připravil soutěž o čtyři čerstvě vydané knížky s názvem Hurá na tábor!

Autorem knížky je specialista na hry a pobyt v přírodě Jiří Červinka, dříve šéfredaktor časopisu Svět outdooru a také autor známé knížky Výpravy do přírody.

V knížce Hurá na tábor! najdou čtenáři desítky nápadů na táborové činnosti či tábornické dovednosti. A to ať už se jedná o hry nebo třeba o to, jak si vybavit stan, nabrousit nůž, luštit šifry, rozdělávat oheň. Nemalá část knihy je věnována i využité přírodních materiálů či vedení dětí k poznávání a ochraně přírody.

Soutěž je prodloužena do středy 7. června 24.00 hodin. Jediná možná forma účasti v soutěži je přes tento formulář. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, proto vyplňujte své kontaktní údaje pečlivě. Děkujeme :-)

Tým Borovice.cz

Jiří Červinka - Hurá na tábor!
Jak soutěžit?
Napište nám níže nějakou zajímavou táborovou aktivitu nebo hru, kterou máte vyzkoušenou a mohla by být inspirací pro ostatní a stručně popište její princip. Nemusí jít o hru v běžném slova smyslu, může jít třeba o nápad, jak bodujete pořádek, jaké máte rituály kolem vydávání jídla, jak slavíte narozeniny účastníků... Zkrátka cokoliv, co si myslíte, že není tak zcela běžné.
Your answer
A teď požádáme o pár údajů ...
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Borovici využíváte jako (můžete zaškrtnout více odpovědí):
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RAIN.cz. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms