Registreerimisvorm sotsiaalse ettevõtlikkuse programmi aprilli koolitustele
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kutsub 15-19a noori osalema programmi „Sotsiaalset ettevõtlikkust toetavad tegevused“ koolitustel. Programmis osalemine on tasuta! Osalejate arv on piiratud.

Programm toetab noorte sotsiaalset ettevõtlikkust. Tegevuste käigus koolitatakse noori projektikirjutamises, meeskonnatöö oskustes, disainmõtlemises, konfliktide lahendamises, turunduses, sponsorluses ja vastavalt noorte huvidele on võimalik teemasid lisada.

Koolitused toimuvad Tallinnas 2019 a augustini. Koos juhendajate abiga saavad noored meeskonnas luua oma ideedest projektid. Programmi lõppedes leiavad noored endale ka võimalikud koostööpartnerid või sponsorid, et oma idee ellu viia. Need osalejad, kes soovivad osaleda programmis aktiivselt, saavad kogemuse pikaajalises programmis osalemises, mida väärtustavad nii tööandjad, ülikoolid kui organisatsioonid. Koolituse läbides saavad programmis aktiivsemalt osalenud noored ka tunnistuse läbitud koolituste kohta.


Lisainfo: www.ptnk.ee

Tegevuse toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.
Ees- ja perekonnanimi *
Sugu *
Vanus *
Elukoht (Linnaosa) *
E-post *
Telefoninumber *
Millisel koolitusel soovid osaleda? (Võid valida mitu) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy