Zamów tu nasz plakat, aby zostać naszym handlowcem - za darmo i bez zobowiązań


Plakat od razu pomoże Ci zwiększyć sprzedaż naszych filtrów oraz dodatkowo otrzymasz na stałe najkorzystniejsze warunki handlowe.

- Tak, mam stacjonarny sklep lub zakład usługowy, ewentualnie inny taki punkt w branży motoryzacyjnej lub przemysłowej. A jeżeli sprzedaję tylko w Internecie, to skontaktuję się z wami osobno, bo ten formularz tutaj nie jest dla mnie, aby w zamian za umieszczenie waszego banera na mojej stronie otrzymać od was takie same warunki.

- Tak, jestem pośrednikiem i sprzedaję filtry dalej, bo ta oferta nie dotyczy tych, co kupują na własne potrzeby.

- Tak, powieszę otrzymany plakat reklamowy (format A2: 420x594 mm) w dobrze widocznym miejscu swojego lokalu oraz odeślę wypełniony, drukowany formularz handlowca na wskazany adres.

- Tak, wiem że zostanę dzięki temu oficjalnym handlowcem WWF Filtry i otrzymam w zamian najkorzystniejsze warunki, jakich nie mają inni: stały i minimalny rabat 20% oraz zawsze darmowe koszty dostawy - bez żadnych zobowiązań.

- Tak, chcę otrzymać bezpłatną przesyłkę, na którą składa się: (1) plakat reklamowy z (2) haczykiem, (3) podręczna karta informacyjna do mojego użytku oraz (4) zwrotny formularz handlowca.

  Napisz, gdzie mamy Ci wysłać tę bezpłatną przesyłkę z plakatem...

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question