"WOLONTARIAT W OCHRONIE ZDROWIA" Lokalne spotkanie branżowe online dla podmiotów leczniczych w ramach Programu Korpus Solidarności - 22.09.2020 r.
Spotkanie realizowane będzie za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane otrzymają na maila link do spotkania.
Uczestnicy otrzymają na podany w formularzu adres e-mail potwierdzenie o zakwalifikowaniu się na spotkanie.
Prowadząca: Katarzyna Walczak kasia@centerko.org
Termin spotkania: 22 września godz. 17.00 - 20.00

Celem spotkania jest wzrost zaangażowania podmiotów wykonujących działalność leczniczą w pracę
z wolontariuszami oraz przygotowanie ich do lokalnego wdrażania wolontariatu, jak również promowania idei Korpusu Solidarności.

W czasie spotkania uczestnicy poznają między innymi: zasady udziału w Programie Korpus Solidarności, ofertę Programu skierowaną do organizatorów, istotę pracy z wolontariuszami, zakres prac koordynatora wolontariatu w placówce, etapy wdrażania wolontariatu w organizacji/instytucji, kwestie prawne związane z wolontariatem
w placówce, przykłady dobrych praktyk wolontariatu w placówkach medycznych.

Zapraszamy!
Imię i nazwisko *
Nr telefonu *
Adres e-mail *
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Lokalne spotkanie branżowe skierowane do organizatorów wolontariatu dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy