PrograMIŚ - zapisy na rok szkolny 2021/2022
Zajęcia odbywają się w małych 3-6 osobowych grupach i trwają 40 minut. Koszt to 140 zł miesięcznie (za 4 zajęcia).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Wybierz zajęcia
Clear selection
Posiadam i mogę przynieść w razie potrzeby na zajęcia *
Required
W przypadku konieczności wstrzymania zajęć stacjonarnych ze względów epidemiologicznych jestem zainteresowany zajęciami on-line poprzez platformę clickmeeting *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Imię dziecka *
Wiek dziecka *
e-mail kontaktowy (proszę sprawdzić poprawność) *
Telefon *
Uwagi
Informacje RODO
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych podczas rejestracji lub i uczestnictwa w zajęciach, jest Fundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" z siedzibą w Wołominie, ul. Dworska 13A. Państwa dane osobowe tj. imię, nazwisko, adres e-mail, wizerunek będą przetwarzane w celu bieżącej realizacji działań Fundacji, tj. prowadzenia z Państwem korespondencji o bieżących działaniach, zapisach na zajęcia, grafikach, wolnych miejscach itp., promocji działalności Fundacji oraz do celów sprawozdawczych. Wymienione wyżej Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane osobom prowadzącym zajęcia, w celu prowadzenia korespondencji, promocji działalności Fundacji oraz do celów sprawozdawczych. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów oraz odpowiadających tym celom prawnie uzasadnionych interesów administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie –  udzielona przez Państwa zgoda.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przesłania przez Panią/Pana  informacji do Fundacji Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" o zakończeniu korzystania z zajęć/wydarzeń lub zgłoszenia sprzeciwu. W takim przypadku prosimy o kontakt na adres fundacja@mysliciele.org.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano.

Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, proszę wysłać wiadomość o treści „dane osobowe” na adres e-mail: fundacja@mysliciele.org. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" narusza przepisy o ochronie danych osobowych."
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Karmazyn.org. Report Abuse