Warsztaty KLANZA Bydgoszcz 2019/2020 - semestr II
Formularz zgłoszeniowy na warsztat KLANZA Bydgoszcz
Regulamin uczestnictwa w warsztatach KLANZA Bydgoszcz
1. Zgłoszenia na warsztaty i szkolenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem niniejszego formularza elektronicznego. Dotyczy to także list rezerwowych.
2. W przypadku listy rezerwowej kontaktujemy się z osobami na niej zapisanymi w momencie zwolnienia miejsca z listy podstawowej. Dopiero wtedy prosimy o wykonanie przelewu.
3. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału jest dokonanie zgłoszenia oraz wpłaty na rachunek bankowy nie później niż 14 dni przed terminem szkolenia.
4. Dane do wpłat znajdują się w potwierdzeniu (wiadomość e-mail), które otrzymają Państwo po poprawnym wypełnieniu niniejszego formularza. Faktura zostanie wystawiona z datą wpływu wpłaty na konto.
5. Faktury na placówki mogą być wystawione z odroczonym terminem płatności. W takim przypadku prosimy o zaznaczenie odpowiedniej pozycji w formularzu.
6. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o informację mailową. Zwrot opłaty za uczestnictwo przysługuje tylko osobom, które zgłosiły swoją rezygnację najpóźniej 14 dni przed warsztatem.
7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany godzin warsztatów. Warunkiem realizacji warsztatu jest zebranie grupy minimalnej.

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy:
www.klanza.bydgoszcz.pl/kontakt/#formularz-kontaktowy
Potwierdzenie *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy