Utenos rajono turizmo strategija iki 2026 m.
Ar Utenos rajonas patrauklus turizmui ir laiko leidimui?

Į šį klausimą atsakysime rengdami Utenos rajono turizmo plėtros strategiją iki 2026 m. Strategijoje numatysime veiksmus ir žingsnius, kuriais atversime rajoną turizmui išryškindami Utenos unikalumą, gamtos grožį, kviesime verslininkus didinti turizmo paslaugų pasiūlą, taip kuriant ir auginant Utenos rajoną, patrauklų ir turistui, ir gyventojui!

Rengiant strategiją norime išgirsti kuo daugiau įvairių nuomonių ir pasiūlymų. Todėl kviečiame atsakyti į klausimus ir pateikti savo idėjas, kurių įtraukimą į planą svarstysime Strategijos rengimo darbo grupės posėdžiuose!

Ačiū Jums!
IDĖJOS UTENAI: dažniausiai leidžiamės į tokias keliones, kur galime pamatyti kažką išskirtinio, sudalyvauti neeiliniame renginyje, atrasti tai, ko kitur nėra. Ką išskirtinio Utenos rajone galėtume sukurti ir siūlyti atvykstantiems?
UTENA - LAIMĖS MIESTAS. Kaip manote, kas padėtų stiprinti šį miesto įvaizdį?
TURIZMO VERSLAS. Kokių laisvalaikio paslaugų trūksta rajone? Kokių paslaugų/pramogų norėtumėte Jūs?
TURIZMAS ŠIANDIEN IR RYTOJ. Kaip manote, ką būtų galima padaryti, kad Utenos rajone padaugėtų turistų, jis taptų patrauklesnis laisvalaikį leisti jaunimui, šeimoms? Galbūt organizuoti išskirtinį renginį? Rekonstruoti paveldo objektą? Sutvarkyti privažiavimą, įrengti dviračių taką palei ežerą? Kviečiame siūlyti bet ką, kas Jūsų nuomone padėtų kurti patrauklesnį Utenos rajono įvaizdį, akcentuotų rajono išskirtinumą!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy