Заявка на участь у форумі “UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури”. 27-30 квітня, Херсон
Громадська організація “Інша Освіта” та спілка MitOst e.V. запрошують професіоналів з різних сфер до участі у п’ятому форумі “UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури” (27.04.-30.04.2017, Херсон). Ми спільно досліджуватимемо концепції та підходи для сталого розвитку громадських ініціатив і проектів, а також шукатимемо ефективні інструменти, які б допомогли зробити нашу діяльність більш стійкою та життєздатною в довготривалій перспективі. Ми очікуємо близько 80 учасників з різних регіонів України.

Щоб взяти участь у форумі, потрібно до 30 березня заповнити цю заявку, а також перерахувати організаційний внесок в розмірі 200 гривень (у разі відмови від участі внесок не повертається).
Учасниками/цями форуму стануть ті перші 80 осіб, які зареєструються на участь у форумі та вчасно сплатять організаційний внесок.

Із додатковими питаннями можна звертатися за адресою ukrainelab@mitost.org

Особисті данні
1. Прізвище та ім'я
Your answer
2. Стать
3. Дата народження
MM
/
DD
/
YYYY
4. E-mail
Your answer
5. Контактний номер телефону
Your answer
6. Область / регіон в Україні, в якому Ти проживаєш та працюєш
Організація та мотивація
Ця інформація буде використана для створення каталогу учасників та організацій заходу, тому рекомендуємо відповідати чітко, конкретно та змістовно
7. Назва організації, яку Ти представляєш
Your answer
8. Домашня сторінка чи офіційна група в соціальних мережах Твоєї організації
Your answer
9. Короткий опис Твоєї організації
Your answer
10. Яка Твоя головна мотивація до участі в цьому форумі? З якими темами Тобі цікаво працювати та які партнерства Ти готовий/готова розвивати? Які питання для Тебе є особливо актуальними?
Your answer
Тематичні пріоритети
В рамках другого і третього днів форуму ми працюватимемо в підгрупах за тематичними напрямками. Будь-ласка, обери тему кожного дня, яка Тобі найбільше цікава, щоб ми побачили загальну картинку зацікавленостей. Це не є остаточним вибором групи, в якій Ти працюватимеш, але це допоможе нам вирішити окремі організаційні питання.
11. День другий (28.04.2017): Занурення у вибраний аспект сталості в рамках 4 паралельних робочих груп
12. День третій (29.04.2017): Занурення в аспекти сталого розвитку в 5 тематичних сферах
Додаткова інформація
13. Звідки Ти дізнався/дізналася про форум?
14. Чи є Твоя організація членом мережі UkraineLab та чи брав/ла Ти участь у попередніх заходах проекту "Ukraine Lab" чи "Іншої Освіти"?
Required
15. Я можу взяти участь в усіх днях форуму (27.04.-30.04.2016)
16. Я погоджуюся з умовами участі
Учасникам та учасницям покривається проживання, харчування та участь у програмі. Транспортні витрати вони оплачують самостійно. Також кожен з учасників та учасниць вносить організаційний внесок у розмірі 200 гривень
17. Коментарі та зауваження
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms