Podnikatelský záměr - Představení projektu
Zde máte možnost představit nám svůj projekt. Financujeme projekty do výše 2 mil Kč, šanci získat vyšší částku mají jen mimořádně zpracované projekty. Čím více nám nyní sdělíte, tím vyšší šance máte. Pokud Vám chybí inspirace, koukněte klidně k nám na WEB, jak by prezentace měla vypadat. Budeme se těšít. Tým INVESTER.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Název projektu *
Autor projektu *
Kontaktní email *
Kontaktní telefon *
Proč chcete podnikat? Čeho chcete dosáhnout v oblasti osobních cílů? Čeho chcete dosáhnout v oblasti problémů/potřeb zákazníků či výzev společnosti?
Uveďte nám vaše důvody pro podnikání, osobní cíle, vaše zkušenosti, vaši motivaci. Např. na Střední škole jsem již začal uvažovat o podnikání, to u mě vydrželo dodnes, pro podnikání jsem se rozhodl, protože jsem chtěl pracovat pro své sny, být nezávislý, soběstačný a pracovat na svých nápadech, které bych rád úspěšně dokončil. Zkušenosti mám v oboru IT, kde pracuji již dva roky na volné noze a pomáhám středně velkým firmám spravovat webové stránky.
V jaké fázi je tvůj projekt?
Popis projektu - čím zajímavější příběh, tím větší šance na úspěšné zafinancování. *
Popiš nám tvůj záměr a projekt. Co přesně dělá, jaký je jeho účel, jak dlouho již projekt funguje.
Co očekáváte od naší strany? S čím potřebujete pomoci ze strany INVESTER?
V týmu Invester táhneme za jeden provaz, proto jsme schopni Vám pomoct a poradit nejen sehnat finance na Váš projekt, ale také zajistit řadu dalších a náležitých věcí jako např. právní a účetní poradenství, zakládání společností, marketing, web, grafika, IT a obchod.. Napiš nám jakou pomoc potřebuješ.
Popište službu či produkt. *
Popište produkt/službu kterou prodáváte.
Celkový investiční náklad projektu *
Napiš nám částku, kterou potřebuješ vybrat pro realizaci projektu.
Rozdělení prostředků *
Sepište nám harmonogram vývoje, který bude po financování následovat. Nezapomeňte na základní náklady, jako založení s.r.o., účetní služby, marketing a další doprovodné kroky. Bude vhodné také doplnit finanční údaje, přibližnou kalkulaci daných sekcí v harmonogramu. Případně můžete nahrát zpracovaný plán níže v tomto formuláři.
Kolik procent společnosti jste ochotni uvolnit platformě INVESTER za poskytnutí cílové částky? *
Díky naší platformě získáte bezúročné financování vašeho projektu, a rozdělíte se s investory o zisk vaší společnosti, ve výši procent uvolněného obchodního podílu.
Jakým způsobem nabídnete část obchodního podílu investorům? *
Máte k projektu zpracované nějaké podklady? Podnikatelský plán nebo analýzu?
Odkud jste se dozvěděli o INVESTERU?
Přílohy
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy