Zamów książeczki w języku ukraińskim
Projekt „Inna bajka” jest inicjatywą Ukraińskiego Instytutu Książki, partnerzy to m.in.  Pracownia Wydawnicza, Yellow Point Publications, Fundacja Edukacja dla Demokracji. W ramach projektu "Inna bajka" drukujemy książeczki w języku ukraińskim dla dzieci z Ukrainy.

Prowadzisz placówkę, w której są dzieci z Ukrainy? Reprezentujesz miejsce, gdzie takie książeczki są potrzebne? Może to być przedszkole, świetlica, dziecięcy oddział szpitalny, noclegownia, ośrodek kultury, lub inne - jeśli są potrzebne tam nasze książeczki, wypełnijcie formularz, a wyślemy Wam paczkę.

UWAGA! Książeczki są przekazywane i wysyłane nieodpłatnie, nie mogą być też dalej odsprzedawane. Wysyłkę realizujemy tylko na terenie Polski. Osoby/placówki z Warszawy prosimy o kontakt w celu odbioru osobistego w naszym biurze.

Ucieszymy się, jeśli prześlą nam Państwo relacje (w tym zdjęcia) z książeczkami, a także z oznaczenia nas na Facebooku w postach dotyczących książeczek (można dodać hashtag #InnaBajka).

W razie wszelkich pytań dotyczących zamówień prosimy o kontakt z Natalią Kertyczak: natalia.kertyczak@fed.org.pl, tel. 721 660 313.

Strona projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/innabajkaksiazeczki

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku, Federacji Europejskich Wydawców, Ukrainian National Women's League of America, a także dzięki darowiznom od osób indywidualnych.

Jak nas wesprzeć?
https://fed.org.pl/inna-bajka/ 
https://pomagam.pl/innabajka
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Do jakiej placówki mają trafić książeczki?
Prosimy o wskazanie do jakiej placówki trafią zamówione książeczki. Może to być przedszkole, świetlica, dziecięcy oddział szpitalny, noclegownia, ośrodek kultury, lub inne - wszędzie tam gdzie z książeczek mogą korzystać dzieci z Ukrainy w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Nazwa placówki *
Ulica i numer domu/mieszkania *
Kod pocztowy i miasto *
Strona www lub profil w mediach społecznościowych (jeśli jest)
Dane do wysyłki
Prosimy o podanie poniżej danych osoby, do której ma zostać wysłana paczka. Wysyłka będzie realizowana pocztą lub kurierem, stąd niezbędne jest podanie numeru telefonu (komórkowego) odbiorcy. Prosimy o wskazanie, czy dostawa ma być realizowana na adres prywatny czy szkoły/organizacji/instytucji - jeśli będzie to adres prywatny prosimy w polu "nazwa szkoły/organizacji/instytucji" wpisać: nie dotyczy.
Imię i nazwisko *
Nazwa placówki *
Ulica i numer domu/mieszkania *
Kod pocztowy i miasto *
Telefon kontaktowy *
Ile książeczek potrzebujecie
Dysponujemy kilkoma tytułami w różnych nakładach (druk wciaż trwa, stąd liczba dostępnych egzemplarzy jest dynamiczna). Staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby, dlatego też prosimy o oszacowanie liczby potrzebnych egzemplarzy. Paczkę przygotujemy na podstawie przekazanych przez Państwa informacji, z dostępnych akurat tytułów i puli książek.
Ile dzieci z Ukrainy korzysta z Państwa placówki? *
Jakiego rodzaju działania dla dzieci z Ukrainy prowadzi Państwa placówka? *
Prosimy o krótkie opisanie o charakteru działań: np. czy są to cykliczne warsztaty, spotkania dla dzieci/dla rodziców, kącik zabaw itd.
Ile egzemplarzy jednego tytułu chcieliby Państwo otrzymać (dostępne są różne tytuły)? *
Dodatkowe komentarze
Miejsce na wpisanie ewentualnych dodatkowych uwag/komentarzy do zamówienia
Ucieszymy się, jeśli prześlą nam Państwo relacje (w tym zdjęcia) z wykorzystania książeczek, a także z oznaczenia nas na facebooku w postach dotyczących gry (można dodać hashtag #InnaBajka).
Klauzula informacyjna
Powyższe dane będą przetwarzane w celu wysyłki książeczek, zgodnie z Art. 6 ust. 1 b). Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane: RODO).

Administratorem danych jest Fundacja Edukacja dla Demokracji (FED) z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 9/11, 00-150. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, licząc od końca roku, w którym książeczki zostały wysłane (ze względów dokumentacyjnych).

Osobom, które wypełnią formularz przysługuje: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo usunięcia danych, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. FED nie przetwarza danych osobowych w sposób prowadzący do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania oraz nie przekazuje danych podmiotom trzecim (w tym poza obszar EOG). Kontakt z osobą właściwą w sprawach danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: odo@fed.org.pl. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do otrzymania gry.
Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną *
Partnerzy projektu
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Edukacja dla Demokracji. Report Abuse