Презентація/верифікація попередніх результатів проєкту «Фінансування креативних індустрій»
Упродовж півроку команда експертів агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks (ppv.net.ua) за підтримки Українського культурного фонду (ucf.in.ua) реалізовувала проєкт «Фінансування креативних індустрій». Мета проєкту — дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити та знайти потенційні точки дотику.

На круглому столі — 29-30 вересня у онлайн-форматі, експерти PPV Knowledge Networks презентують попередні результати проєкту «Фінансування креативних індустрій» та поділяться своїми.

На круглому столі експерти PPV Knowledge Networks презентують попередні результати проєкту «Фінансування креативних індустрій».
Для львівської аудиторії подія відбудеться 29 вересня о 17:00, для київської  —  30 вересня, також, о 17:00. Орієнтовна тривалість зустрічі  —  одна година. Щоб взяти участь у столі, просимо заповнити цю форму реєстрації. Ми вам надішлемо лінк на відповідну зустріч.  Учасники з інших міст можуть обрати будь-яку зручну для себе дату.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я *
Вкажіть назву своєї організації *
Розкажіть, як ви дотичні до сфери креативних індустрій *
Вкажіть, коли плануєте бути на події *
Вкажіть місто
Ваш E-mail *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PPV Knowledge Networks. Report Abuse