Piknik IT 2.0 - zgłoś swój udział
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Pikniku IT – imprezy integracyjnej dla szczecińskiej branży IT, który organizujemy 17 maja br. w przestrzeni zielonej w INKU (Inkubatora Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90). 
Zaczynamy o godz. 16.00.
Obowiązują zapisy - prowadzimy je do dnia 16 maja br.

Pozdrawiamy
Zespół KLASTRA IT
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko: *
Profil uczestnika: *
Nazwa uczelni lub firmy, którą reprezentujesz: *
Adres email: *
Rodo dostępne na stronie: www.klaster.it/o-nas/rodo 
Wypełniając formularz świadomie zgadzam się na przetwarzanie Moich danych przez Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z rejestracją uczestnictwa w wydarzeniu "Piknik IT" zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2018.1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)
Regulamin wydarzenia “Piknik IT 2.0” dostępny jest tutaj:  
Wypełniając formularz, oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się i świadomie zgadzam się na zapisy Regulaminu wydarzenia “Piknik IT 2.0”, który jest dostępny na stronie: www.klaster.it/piknikit
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie. Report Abuse