Zapisy na webinaria Siłowni Pamięci w listopadzie
W listopadzie Fundacja Stocznia organizuje dwa webinaria Siłownia Pamięci. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone różnym funkcjom poznawczym i temu jak je ćwiczyć z seniorami. Podczas drugiego spotkania określimy na czym dokładnie polega rola osoby prowadzącej zajęcia grupowe treningu umysłu. Obydwa webinaria poprowadzi dr Edyta Bonk.

Webinaria odbędą się 10 i 17 listopada (wtorek) w godzinach 11.00-12.30. Linki do spotkań prześlemy na podany w tym formularzu adres e-mail, po zakończeniu zapisów (czyli 9 listopada - w przypadku pierwszego webinarium - i 16 listopada - w przypadku drugiego webinarium ). Udział w webinariach jest nieodpłatny.

Wydarzenia organizowane są w ramach projektu „Siłownia Pamięci 3” dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Prosimy o zaznaczenie, na które webinarium zapisuje się Pan/i (można zaznaczyć obydwa spotkania lub tylko jedno z nich). *
Required
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Nazwa instytucji/organizacji *
Prosimy o podanie pełnej nazwy. Jeśli nie reprezentuje Pan/i żadnej organizacji, także prosimy o podanie tej informacji w tym polu formularza.
Czy posiada Pan/i doświadczenie w pracy z osobami starszymi? *
Jeśli posiada Pan/i doświadczenie w pracy z osobami starszymi, prosimy krótko je opisać.
Prosimy o podanie doświadczenia, a także wykształcenia kierunkowego jako psycholog, terapeuta, jeśli je Pan/i posiada. Cenna będzie dla nas też informacja, czy prowadzi Pan/i zajęcia grupowe, czy pracuje indywidualnie z seniorami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych (imienia, nazwiska, adresu e-mail, afiliacji) jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia z siedzibą w Warszawie (00-277), Plac Zamkowy 10, NIP: 701-01-70-150, REGON: 141754758.

Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne, by uczestniczyć w webinarium "Czym są pamięć, uwaga, percepcja i inne funkcje poznawcze? I jak je ćwiczyć?” i/lub webinarium "Rola osoby prowadzącej treningi poznawcze dla seniorów". Dane będą przetwarzane w celu organizacji i ewaluacji tych spotkań.

Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. F RODO), tj. rekrutacja uczestników ww. webinarium.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora do 2025 r.

Dane będą powierzane do przetwarzania podmiotom zapewniającym obsługę informatyczną Fundacji Stocznia na podstawie umów zobowiązujących je do zagwarantowania odpowiedniej ochrony danych osobowych. W związku z wykorzystaniem platformy GSuite dane mogą być przetwarzane z wykorzystaniem serwerów znajdujących się poza obszarem UE.

Posiada Pani/Pana prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz usunięcia. W celu skorzystania z tych praw prosimy o kontakt: stocznia@stocznia.org.pl , (22) 100 55 94.

Ponadto, ma Pani/Pana prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w zakresie przetwarzania danych osobowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych na potrzeby ww. spotkania prosimy o kontakt: stocznia@stocznia.org.pl , (22) 100 55 94.
Jeśli chciał(a)by Pan/i otrzymywać informacje na temat działań naszej Fundacji, w tym projektów dla seniorów, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z wysyłką drogą elektroniczną informacji o działaniach Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia (dalej: Fundacja Stocznia) w tym na temat działań dla seniorów. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Stocznia z siedzibą w Warszawie (00-277) przy pl. Zamkowym 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. A RODO). Celem przetwarzania danych osobowych jest przekazanie informacji o działaniach Fundacji Stocznia związanymi z działaniami dla seniorów. Dane będą powierzane do przetwarzania podmiotom zapewniającym obsługę informatyczną Fundacji Stocznia na podstawie umów zobowiązujących je do zagwarantowania odpowiedniej ochrony danych osobowych. W związku z wykorzystaniem platformy GSuite dane mogą być przetwarzane z wykorzystaniem serwerów znajdujących się poza obszarem UE. Dane będą przechowywane w systemie CRM Fundacji Stocznia, dopóki będzie ona realizować przedsięwzięcia kierowane do szerokiego grona odbiorców, w tym na rzecz osób starszych. Osoby, których dane osobowe przetwarza Administrator, mają prawo do dostępu do nich, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w zakresie ich przetwarzania. Chęć skorzystania z tych praw prosimy kierować na adres stocznia@stocznia.org.pl.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Stocznia. Report Abuse