Нуль відходів в дії
Опитник для закладів громадського харчування щодо практик поводження з відходами.

Рано чи пізно, місто знову оживе й мешканці/ки та гості вийдуть на променади, до кафе та ресторанів, і важко буде уникнути активного утворення відходів.

Ми маємо амбітну мету: мінімізувати відходи у сфері обслуговування, зокрема у ресторанах в центральній частині міста, та налагодити кращі практики поводження з відходами, включно з роздільним збором вторсировини та органічних відходів, та натомість створити більш обґрунтовану систему тарифування. Учасникам/цям опитування запропонуємо додаткові консультації щодо мінімізації утворення відходів.

Це дослідження проводить ГО Zero Waste Lviv в рамках проєкту "Модель "Нуль відходів в дії", який координує МБФ "Екологія - Право - Людина (ЕПЛ)". Ініціатива підтримується в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Результати дослідження будуть поширюватись лише у агрегованому вигляді без зазначення конкретного закладу. Дані не передаватимуться третім сторонам.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy