LATO - WARSZTATO W MDK 2
Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat na warsztaty wakacyjne w ramach akcji LATO - WARSZTATO.
Warsztaty będą organizowane i prowadzone przez nauczycieli MDK 2 w małych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego wymaganego podczas COVID.

Na warsztaty obowiązują zapisy!
Prosimy o zaznaczenie na poniższej liście dni i godzin, które Państwa interesują.
Po przesłaniu zgłoszenia otrzymacie informację mailową potwierdzającą wpisanie na listę uczestników zajęć w danym dniu lub na listę rezerwową. Do ankiety będziecie mogli wrócić w dowolnym momencie wakacji i dodać kolejne dni, wysyłając kolejne zgłoszenie, jeśli nie jesteście na chwilę obecną pewni wszystkich dni, w których możecie skorzystać z warsztatów.
PONIEWAŻ LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, BARDZO PROSIMY O ZAPISYWANIE DZIECI NA WARSZTATY W DNI, W KTÓRE RZECZYWIŚCIE CHCECIE Z NICH SKORZYSTAĆ, A W PRZYPADKU REZYGNACJI, INFORMOWANIE NAS O TYM NIEZWŁOCZNIE, ABY UMOŻLIWIĆ INNYM UCZESTNIKOM UDZIAŁ W NICH.

W tym roku nie podajemy państwu tematyki konkretnych bloków zajęć, wszystkie będą ciekawe i różnorodne. Wybieracie Państwo konkretne dni i godziny (bloki warsztatowe).

Wszystkich uczestników obowiązują procedury podane na stronie: http://mdk2.piekary.pl/2020/05/komunikat-dotyczacy-organizacji-zajec-w-mdk-2-od-25-maja-2020r/
Nazwisko i imię dziecka *
Wiek dziecka *
Numer telefonu kontaktowego rodzica *
Adres email *
Miasto zamieszkania *
Tydzień I - 29.06 - 03.07.2020
Tydzień II - 6-10.07.2020
Tydzień III - 13-17.07.2020
Wypełniając i wysyłając ankietę wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MDK 2 w Piekarach Śląskich podanych przeze mnie danych w celu organizacji i dokumentacji warsztatów wakacyjnych LATO - WARSZTATO. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy