Between darkness and light // Medzi svetlom a tmou// Tanečná dielňa 5Rytmov // 5Rhythms workshop with Chris Camp
,Keď pozoruješ sviečku, môžeš vnímať hru medzi svetlom a tmou. Horúci plameň vyžaruje svetlo, ktoré tvorí tieň. Vzniká priestor, kde sa stretáva tma so svetlom. Priestor, ktorý budeme skúmať v tomto transformačnom workshope. Naučíme sa, ako temnota ponúka liek, ktorý mení tieň na svetlo. 

Budeme používať mapu 5Rytmov, aby sme objavili interakciu tmy a svetla v našom tele, srdci, mysli, duši. Ako sa pohybujem, keď mám starosti? Ako sa pohybujem, keď sa cítim dobre? A možno je tu ešte dôležitejšia otázka: Ako sa pohybujem z jedného do druhého? Z tmy do svetla? A čo nachádzam v tomto prechode?


Chris sa od útleho detstva zaujímal, ako my ľudia fungujeme. Rokmi sa jeho záujem rozšíril na prácu s telom, psychoterapiu, pohyb a prácu s kreatívnym umením. Od Shiatsu ku Gestalt a trauma-terapii, hlasový dialóg a mnoho ďalších techník. Nič mu nestačilo, stále sa ponáral hlbšie do umenia liečiť. Jeho najväčšou láskou je však stále  tanec 5Rytmov.  Keď sa začneš hýbať, otváraš bránu zázrakom. Chris Vás pomocou úžasnej hudby povedie hlbšie na cestu transformácie.Miesto konania: "Poďme spolu tancovať", Ovsišťské nám.1, Bratislava

Dátum: 12. – 13. December 2020

Sobota: Otvorená vlna 5Rytmov 10:30 – 13:30 

Pokračovanie workshopu  Sobota :15:00 – 18:00, Nedeľa:  11:00 – 16:00

Tento workshop sa počíta do hodín potrebných na výcvik lektora

5Rytmov na úrovni „Waves“Info 5rytmovregister@gmail.com ​, mobil: +421 905 404 825

Cena - 95 €, iba otvorená vlna v sobotu dopoludnia – 18 €
cena pre členov pracovného tímu – 50 €
ak máte záujem o miesto v pracovnom tíme, nápište na email 5rytmovregister@gmail.com 

Na požiadanie je možné poskynúť zľavu

........


If you watch a candle you can notice the game between light and darkness. The hot flame radiates light which generates shadows. It creates a space where the darkness and light meet. This is the space that we will investigate in this transformational workshop. We will learn how the darkness holds the medicine that turns shadow into light!

We will use the map of the 5 rhythms to discover the interaction between darkness and light in our body, heart, mind, soul and spirit. How do I move when I’m struggling? How do I move when I feel good? And maybe even more important: How do I move from one to the other? From Darkness to Light? And what do I find in between?

Since early childhood Chris has been interested in how we humans function. Over the years his interest spread out into bodywork, psychotherapy, movement and creative arts. From Shiatsu to Gestalt, Trauma Therapy, Voice Dialogue and many more, he just can’t get enough of studying and diving deeper into the healing arts. His deepest love however is for the 5 Rhythms. Once you start to put your body into motion, you open the gateways to magic. Chris will guide you with amazing music deep into your journey of transformation. 


Venue: Dance school „Poďme spolu tancovať“, Ovsišťské nám. 1, Bratislava, Slovakia
Dates: 12. – 13. December 2020
Saturday: 10:30 – 13:30 /Open wave/,  15:00 – 18:00
Saturday morning is the part of the workshop but can be followed separately as an open wave
Sunday: 11:00 – 16:00
This workshop counts as waves hours towards the 5 Rhythms® Teacher Training

Price total  - 95 €
working price 50 €
for your place in the working team write to 5rytmovregister@gmail.com ​
Open wave 18 €, social  15€

,....

Info – 5rytmovregister@gmail.com, mobile: +421 905 404 825
informácie o Chrisovi Campovi:  movementforlife.be
Info about  5Rhythms in Slovakia:  www.trizi.net

Email address *
meno a Priezvisko/ Name and Surname / *
Telefónne číslo/Phone number *
Deposit payment / Platba záloh
WORKSHOP
To secure your place, please pay the non-refundable deposit of 25 €, or the full workshop amount, to the bank account stated below.
Na to, aby ste si zabezpečili miesto, zaplaťte, prosím, nevratnú zálohu 25 €, alebo sumu za celý workshop na nižšie uvedený bankový účet.
OPEN wave
To secure your place, please pay the full amount of the open evening price (18 €) to the below account. Na rezerváciu miesta zaplaťte, prosím, plnú sumu otvoreného večera (18 €) na nižšie uvedený účet. Michaela Klimanová
SK5011000000002613176112
BIC /SWIFT / TATRSKBX
Podmienky účasti/Terms and Conditions
Kindly take your time to read the terms and conditions.
// Prosím, prečítajte si podmienky účasti.
https://tinyurl.com/y8gstuxc *
I have read and I agree with the terms and conditions / Čítal (a) som a súhlasím s podmienkami účasti. *
Ktorú cenu platíte? /Which price are you paying? * *
“Ponúkni svoje telo svetu tajomstva a dostaneš dar inštinktu. Ponúkni svoje srdce svetu temnoty a dostaneš dar intimity. Ponúkni svoju myseľ svetu chaosu a dostaneš dar odhodlania.Ponúkni svoju dušu svetu jednoty a dostaneš  dar integrity. Ponúkni svojho ducha svetu osudu a dostaneš dar inšpirácie.”Gabrielle Roth“
Thank you!
We are looking forward to dancing with you! :)

Ďakujeme!
A tešíme sa čoskoro v spoločnom tanci! :)

A poznámka na koniec, v prípade zrušenia workshopu kvôli Covid 19, Vám peniaze vrátim. In the case we will need to cancel this workshop becuase of Covid regulations, I will give you money back.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy