Zapraszamy do zapisów na NOWE KURSY & WARSZTATY w SZKOLE TAŃCA La Clave :) - SEZON 2021/MARZEC-MAJ
Zapraszamy do ZAPISÓW NA NOWE KURSY TAŃCA I WARSZTATY WEEKENDOWE !!! SAME NOWOŚCI !!!
Prosimy o zapis, aby ułatwić na kontakt w sprawie startu kursu.

ROZPISKA KURSÓW I WARSZTATÓW PONIŻEJ :)

JUŻ TERAZ MOŻESZ ZGŁASZAĆ SWOJE ZAINTERESOWANIE WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ !!!!
Jeśli przy kursie nie ma daty startu ani, ani godziny, to znaczy, że kurs jest w przygotowaniu i poinformujemy Cię o szczegółach mailem. :)

Na kursy w parach nie musisz przychodzić w parze, większość osób na kurs przychodzi solo, a dodatkowo zmieniamy się w parach na zajęciach, więc tańczy każdy cały czas :)

Do kursu można dołaczyć przez 3 pierwsze zajęcia od daty startu.

KURSÓW BĘDZIE PRZYBYWAĆ KAŻEGO TYGODNIA, więc sprawdzajcie :)

Płatność:
Wszystko załatwisz na miejscu zaraz przed zajęciami
Nazwisko *
Imię *
Płeć :) *
Telefon kontaktowy *
Adres email *
NOWE GRUPY REGULARNE, ZAJĘCIA CO TYDZIEŃ. ZAZNACZ, KTÓRYMI JESTEŚ ZAINTERESOWANY LUB ZAINTERESOWANA. Jeśli jest ich więcej, musisz wypełnić formularz od początku dla nowej grupy.
Clear selection
WARSZTATY WEEKENDOWE !!!
Clear selection
Przesyłając formularz zgłoszeniowy oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Tańca La Clave z siedzibą w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 11 zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO.Dane osobowe (imię, nazwisko, mail i numer telefonu) przetwarzane będą w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy, a więc uczestnictwa w dowolnych zajęciach w Szkole Tańca. Bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z usług. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody. Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Twoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych.Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Jednocześnie informujemy, że Twoje wszystkie udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możesz je nadal wycofać w dowolnym momencie. W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail: kontaktlaclave@gmail.com . Zostałam/em poinformowana/y, że: administratorem moich danych osobowych jest Szkoła Tańca La Clave, Sebastian Ciosiński, ul. Chorzowska 11, 40-121 Katowice, NIP: 6271915080 * *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy