I DNI ENERGII MIASTA KATOWICE: Debata ekspercka: "Budownictwo jako element rozwoju gospodarczego województwa śląskiego" 18 września 2015
Zapraszamy do udziału w debacie eksperckiej na temat budownictwa i zielonych technologii na Śląsku, w której udział wezmą przedstawiciele administracji samorządowej, biznesu związanego z budownictwem i świata nauki.

Debata jest wspólną inicjatywą Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum oraz Dziennika Zachodniego i jest imprezą towarzyszącą obchodom "I Dni Energii Miasta Katowice".  Odbędzie się 18 września od godziny 10:00-14:00 w Parku Naukowo-Technologicznym przy Ligockiej 103 w Katowicach.

Debacie towarzyszyło będzie otwarcie kolejnego niskoenergetycznego obiektu oraz największej, badawczej instalacji fotowoltaicznej w Polsce zlokalizowanych na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum.

Na uczestników "I Dni Energii Miasta Katowice" oprócz debaty czekają ekologiczne i kulturalne atrakcje dla dzieci w centrum Katowic oraz spacer edukacyjny i projekcja filmu 3D w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
E-mail
Nazwa Instytucji
Stanowisko
Rejestracja na debatę ekspercką w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum *
18.09.2015, godz. 10:00-14:00, Ligocka 103, Katowice
Chcę wziąć udział także w innych wydarzeniach "I Dni Energii Miasta Katowice"
 18. września 2015 r (piątek)
19. września 2015 r. (sobota)
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy